Iglupark  

Uwielbiana przez Finów pasja spędzania wolnego czasu pocąc się w drewnianych chatach powyżej 200 Fahrenheita (90°C) jest czymś, co dzielą ze swoimi estońskimi braćmi. Iglupark to wyjątkowy koncept w najmodniejszej części Tallina, gdzie życie toczy się wokół saun.

Iglupark to nowy projekt składający się z trzech głównych elementów; igluoffice, iglusauny i iglucabiny.

W przeciwieństwie do tradycyjnych igloo, te zbudowane są z drewnianych gontów, a nie z lodu. Ale nadal możesz udawać Inuitę, jeśli chcesz, bez potrzeby polowania na morsy. Zamiast tego możesz odwiedzić jedną z wielu wspaniałych pobliskich restauracji w tej tętniącej życiem części miasta.

Mieszanka więzi z naturą, kreatywności, funkcjonalności i zamiłowania do sauny jest typowa dla estońskiego stylu życia. W ten sposób Iglupark oferuje swoim gościom wyjątkową okazję do poznania Tallina jak miejscowi.

Iglupark z góry

Iglupark znajduje się w sercu Noblessner Marina, portowej dzielnicy Tallina, gdzie można wypić fantazyjne drinki z widokiem na Bałtyk lub wynająć jacht.

Iglupark Drewniane Igloo W Nocy

Stylowa nadmorska dzielnica miejska jest idealnym miejscem na relaks po długim dniu spędzonym na zwiedzaniu zabytków Tallina.

Hotel Iglupark ZimąIgluoffice

Wynajmowane biuro oferuje miejsce dla pięciu osób do kreatywnej pracy przez cały dzień, a dodatkowo dostępna jest sala konferencyjna, która pomieści jednocześnie dziesięć osób.

Wnętrze Igluoffice

Przytulne Iglucabiny znajdują się o rzut kamieniem od delikatnie rozbijających się fal Morza Bałtyckiego i oferują panoramiczne widoki przez duże okna.

Igluhuty

Duże i wygodne łóżko również ma widok na morze, a do dyspozycji Gości jest stylowy aneks kuchenny w stylu skandynawskim i aneks kuchenny.

Wnętrze Igluhutu

Jeśli wolisz spędzać czas na świeżym powietrzu, domki mają prywatny taras z plecionymi krzesłami, na którym można sączyć wyborne wino podczas zachodów słońca.

Okolice IglusaunySauny Igluparku

Iglupark Noblessner nie posiada tradycyjnego obiektu spa, lecz pięć nowo otwartych saun z miejscami dla dziesięciu osób, położonych bezpośrednio nad morzem.

Sauna Iglupark w środkuWidok na IglusaunęOdpoczynek Po SauniePiwo Po Sesji W IglusaunaWiaderko na zimną wodę IgluparkIglupark z widokiem na morzeWskocz do Bałtyku po saunie w IgluparkuIglupark Panorama Morza BałtyckiegoKominek IgluparkNadmorski relaks w IgluparkuRestauracja Iglupark

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector