Igloo Hotel   Kakslauttanen

Zawsze chciałem zobaczyć zorzę polarną. Teraz możesz oglądać je w całej ich mistycznej chwale, pozostając w swoim łóżku, jak? Ponieważ przebywasz w szklanym igloo, głęboko w pełnym przygód kole podbiegunowym, ty szczęściarzu.

Wykonane ze szkła termicznego igloo nigdy nie psuje widoku mrozem i zawsze ma temperaturę pokojową. Nic dziwnego, że ośrodek ten został uznany za jedno z „najbardziej romantycznych” miejsc na świecie. „Igloo Village” jest otwarta tylko od grudnia do stycznia, więc pamiętaj, aby zarezerwować wcześniej. Jest też śnieżna restauracja, park lodowych rzeźb i bar koktajlowy ze szklanym dachem, który znajduje się w połowie wysokości drzewa. Hotel Igloo posiada również największą na świecie saunę dymną, dzięki czemu można rozkoszować się luksusowym ciepłem, podczas gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C. Inne pokoje obejmują tradycyjne chaty z bali i prawdziwe śnieżne igloo z wyjątkowo ciepłymi śpiworami, ponieważ temperatura wewnątrz wynosi -6°C.

Latem możesz wybrać się do Inari Resort, odległej wyspy pośrodku jeziora. Tam możesz przeżyć wyjątkowe przeżycie na świeżym powietrzu, gdzie śpisz pod gwiazdami. Narciarstwo biegowe i wędrówki na rakietach śnieżnych są w ofercie dla normalnych ludzi, a pływanie pod lodem dla niebezpiecznie obłąkanych.

Wioska IglooIgloo Hotel KakslauttanenHotel IglooSzklane iglooWidok na niebo i gwiazdy ze szklanego iglooSzklane igloo ze śniegiemIgloo w śnieguWewnątrz iglooDrewniany dom z jakuzzi w zimieRomantyczny pokój w drewnianym domu w hotelu KakslauttanenPokój w hotelu KakslauttanenKakslauttanen Hotelowa łazienkaTradycyjna fińska restauracja w hotelu KakslauttanenLapońskie jedzenieTradycyjna fińska sauna dymnaSkok do lodowatej wodyRzeźby lodoweWędrówki w rakietach śnieżnych w LaponiiZorza polarna w Laponii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector