Ice Hotel   Romania

Zapomnij o małych rzeźbach w taryfach zimowych… w Rumunii robią całe hotele z lodu. Jeśli chodzi o spanie w łóżku zrobionym z lodu, nie musisz martwić się o zimno, ponieważ twoje łóżko jest super izolowane wieloma materacami, futrem renifera i śpiworami termicznymi. Kolację podaje się na stole z lodu, na lodowych talerzach w jadalni, która, jak się domyślacie, jest zrobiona z lodu. To trochę jak życie wewnątrz lodowca.

Ucieknij od turystów w tym kameralnym hotelu, do którego można dostać się tylko kolejką linową. Jedynymi tłumami, które zobaczysz w tym 2000-metrowym miejscu, są stada migrujących ptaków, które czasami latają w czystym powietrzu nad Górami Fogaraskimi. Zajęcia zapewnia operator butiku „Untravelled Paths”. Dostępne są wszystkie typowe sporty zimowe, w tym bardziej eleganckie rozrywki, takie jak jazda na łyżwach i rzeźbienie w lodzie. Istnieje również wyjątkowa okazja, aby wejść do labiryntu lodowych jaskiń wychodzących na zbocze góry, aby zobaczyć wypolerowane mrozem zbocza i doliny poniżej.

Ice Hotel RumuniaLodowy Kościół w Balea Ice HotelIce Hotel Rumunia nocąIce Hotel Romania Świąteczny bar lodowyIce Hotel Romania Bar lodowy o temperaturze poniżej zeraMagiczna Lodowa RestauracjaRzeźba ze śnieguSala restauracyjna Ice Hotel RomaniaKolacja w Ice Hotel RumuniaLodowa kolacja w Ice Hotel RomaniaPokój lodowy HarlequinPokój Ice Hotel Romania Dragons CavePokój lodowy w Jaskini SmokówBajkowy pokój lodowyPokój Ice Hotel RumuniaKrajobraz BaleiKolejka linowa BaleaTransfogaraskaWidoki na Góry Fogaraskie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector