Hüttenpalast  

To, co kiedyś było nudną, monotonną fabryką odkurzaczy w Berlinie, zostało ożywione i przeprojektowane jako Hüttenpalast Caravan Hotel Berlin. Hotel położony jest w centrum Berlina, w modnej dzielnicy artystycznej Kreuzkölln, pomiędzy dzielnicami Kreuzberg i Neukölln.

Hotel wyróżnia się kreatywnie zaprojektowanymi pokojami. Można tu spędzić wakacje śpiąc na starej przyczepie kempingowej lub drewnianej chacie, która zapewni poczucie letniej nostalgii. Do dyspozycji Gości jest również 6 apartamentów z łazienkami i starannie odrestaurowaną klasyczną fabryczną architekturą oraz oknami, które skąpają pokój w naturalnym świetle.

Hüttenpalast Caravan Hotel Berlin oferuje również wspaniały ogród na świeżym powietrzu i część wypoczynkową, w której goście mogą swobodnie wchodzić w interakcje. Jego centralna lokalizacja w Kreuzkölln sprawia, że ​​w ciągu 5-10 minut lub pieszo można dojść do wielu restauracji, barów i kawiarni.

Jeśli chcesz zwiedzić Berlin trochę więcej, krótki spacer zaprowadzi Cię również do stacji metra Hermannplatz, skąd możesz dojechać linią U8 do Alexanderplatz, serca Berlina. Możesz także wybrać się na spacer wokół słynnego kanału Landwehr, który znajduje się w pobliżu.

Kawiarnia RaumOgród kawiarni RaumWnętrze hotelu HüttenpalastSalon Hüttenpalast z przyczepami kempingowymiHüttenpalast BerghütteKarawana Dubener EiWnętrze przyczepy kempingowej Dubener EiKarawana FriedlaPokój w przyczepie kempingowej FriedelWnętrze HerzensbrecheraPrzyczepa Kleine SchwesterWnętrze przyczepy kempingowej Kleine SchwesterKarawana NomadówWnętrze przyczepy kempingowej NomadKarawana PuckaWnętrze przyczepy kempingowej PuckKarawana SchneewittchenWnętrze przyczepy kempingowej SchneewittchenDrewniana chata żółwiaWnętrze drewnianej chaty żółwia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector