Husky   Lodge

W alpejskiej dolinie znajdziesz Husky Lodge. Zatrzymaj się w jednej z wielu luksusowych kabin – jedna z nich ma nawet prywatną saunę. W schronisku mieszka ponad 30 husky, a zajęcia są liczne.

Możesz nauczyć się, jak być maszerem, ucząc się, jak poznać psy i ich osobowości, zanim wyruszysz przez krajobraz Narnii. W miesiącach letnich można zwiedzać pierwotny las Bödmeren – jeden z najpiękniejszych lasów górskich w Europie – i poznawać różnorodną florę i faunę. Zatrzymaj się na piknik i podziwiaj rozległy widok.

Wspinaczka skałkowa to kolejna popularna letnia aktywność z mnóstwem wspinaczek dostępnych dla wszystkich poziomów i umiejętności. Gdy pory roku wracają do zimy, rozpoczynają się wycieczki na rakietach śnieżnych. Wybierz się na przejażdżkę husky w dzicz i wybierz się na wycieczkę w odległe zakątki Alp. Wypróbuj w nocy z przewodnikiem, który zabierze Cię na wycieczkę na rakietach śnieżnych w pełni księżyca. Niezależnie od tego, co wybierzesz, na pewno spędzisz ekscytujący czas.

Husky-Lodge na zewnątrzTaras Husky-LodgeKabiny zimoweKabina Husky-LodgeWnętrze Husky-LodgeRestauracja Husky-LodgePokój Husky-LodgeRomantyczny czas w Husky-LodgeJazda husky

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector