Huka Lodge  

Z zaledwie 25 apartamentami (w tym jednym pełnowymiarowym apartamentem i dwoma ekskluzywnymi domkami) położonymi na 17 akrach wypielęgnowanych terenów, Huka Lodge położony jest wzdłuż rzeki Waikato w Nowej Zelandii, w górę rzeki od wodospadu Huka (najczęściej odwiedzanej atrakcji przyrodniczej w Nowej Zelandii) . Apartamenty są przestronne i urządzone w stonowanych kolorach, a jednocześnie pełne luksusu i światła. Pierwotnie miejsce do wędkowania, Huka Lodge utrzymuje ten motyw w całym domku. Domki mają prywatne baseny bez krawędzi i w pełni wyposażoną kuchnię. Nic dziwnego, że wśród poprzednich gości byli Bette Midler, Bill Gates i nie kto inny jak Królowa Elżbieta II.

Ta nowozelandzka oaza oferuje niesamowite widoki na ośnieżone wulkaniczne szczyty górskie i czyste, błękitne wody jezior i strumieni. Huka Lodge stworzył dla gości dwie przygody — The Ultimate Huka Experience i The Mini Huka Experience — obie obejmują przejażdżki helikopterem i wspaniałe widoki. Domek oferuje również bogactwo zajęć na świeżym powietrzu, w tym golfa, wędkarstwo, spływy kajakowe, piesze wycieczki, rafting i wiele innych.

Huka Lodge oferuje zarówno prywatne, jak i nieformalne lokale gastronomiczne. Dostępna jest także obsługa pokoju.

Huka Lodge Na Brzegu Rzeki WaikatoZielone wejście Huka LodgeBiblioteka Huka LodgeHuka Lodge pokój do naukiJadalnia w pokoju trofeów Huka LodgeWiniarnia Huka LodgeZ dwóch apartamentów gościnnych roztacza się widok na rzekęDwa apartamenty dla gości wychodzą na ogródApartament właściciela domkuZewnętrzny Kominek W Domku WłaścicielaBasen bez krawędzi w domku właścicielaMniejszy Apartament LodgeŁazienka Junior Lodge SuiteAlan Pye Cottage Plenerowy Pawilon W Wczesnym WieczórPawilon zewnętrzny domku Alana PyePawilon moloBaseny I Spa BasenyJadalnia Dla śniadania Na Głównym TarasieJadalnia w ogrodzie wodnymWesela W Huka Lodge W OgrodachJazda konna w TaupoPolowanie w TaupoLot helikopterem nad stożkami wulkanicznymi w Nowej ZelandiiHelikopter jedzie nad górą Ngauruhoe

https://www.youtube.com/watch?v=L2N1tMpZgSA

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector