Houshi   Onsen

Położony nad rzeką Houshi w prefekturze Gunma, Houshi Onsen Chojukan jest uosobieniem tradycyjnego ryokanu, w którym zmęczeni podróżnicy mogą doświadczyć japońskiej gościnności.

Zbudowany w 1875 roku u źródła gorącego źródła, Chojukan to odosobniony górski ośrodek, który oferuje majestatyczne widoki i wgląd w tradycyjny japoński styl życia.

Wzorowane na oryginalnych łaźniach i ozdobione zdjęciami słynnych historycznych gości, sprawia wrażenie, jakbyś cofnął się w czasie.

Pomieszczenia ogólnodostępne są ładnie urządzone w drewnie, a wszystkie pokoje są umeblowane w tradycyjnym japońskim stylu z matami tatami z tkanej słomy, materacem typu futon i niskim stołem z poduszkami do siedzenia.

Toalety i łazienki są wspólne dla wszystkich gości, co jest odpowiednie, ponieważ życie w hotelu kręci się wokół wyjątkowych gorących źródeł.

Chojukan oferuje kąpiele zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niektóre obszary są ograniczone ze względu na płeć, aby zapewnić bardziej prywatne wrażenia.

Tradycyjny japoński ryokan Houshi Onsen

Houshi Onsen Chojukan wtapia się w zalesione zbocza, oferując naprawdę relaksujące i niezapomniane wrażenia.

Budynek Houshi OnsenaFasada budynku hotelu Houshi Onsen Chojukan

W atrium znajduje się kolekcja dzieł kaligraficznych poetów okresu Meiji oraz domowe ołtarze Shinto.

Wnętrze hotelu Houshi Onsen ChojukanDrewniany korytarz hotelu Houshi Onsen Chojukan

Większość pokoi jest wyposażona w nowoczesną elektronikę, ale najstarsze pokoje wyglądają tak, jak wtedy, gdy ryokan został otwarty po raz pierwszy.

Houshi Onsen Chojukan Hotel SuiteStół do jadalni w hotelu Houshi Onsen ChojukanHerbaciarnia w hotelu Houshi Onsen Chojukan

Najstarszy pokój gościnny w Houshi Onsen Chojukan jest zarejestrowanym narodowym dobrem kultury.

Houshi Onsen Chojukan Hotel Tatami Pokój

Cichy pokój wychodzi na dziedziniec z kwitnącymi drzewami.

Pokój hotelowy Houshi Onsen Chojukan z widokiem na drzewoBalkon hotelu Houshi Onsen ChojukanHoushi Onsen Chojukan Hotel Relaksujące czytanie na balkonie

Choju No Yu – tradycyjna kąpiel w gorących źródłach tylko dla kobiet.

Krystalicznie czysta woda źródlana, a nawet rury doprowadzające wodę do spa, zostały zatwierdzone przez Japońskie Stowarzyszenie Badań nad Naturalnymi Gorącymi Źródłami, które zmierzyło jej właściwości.

Houshi Chojukan Hotel Onsen

Hoshi No Yu to onsen przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, w którym mogą przebywać zarówno goście hotelowi, jak i odwiedzający – choć w ograniczonej liczbie.

Houshi Onsen Chojukan Hotel Tradycyjny basen z gorącymi źródłami

Główną atrakcją Hoshi Chujokan jest duża drewniana wanna w stylu Rokumeikan (Dom Bankietowy z okresu Meiji w Japonii).

Houshi Onsen Chojukan Hotel Drewniane baseny OnsenHoushi Onsen Chojukan Hotel Parujące baseny z gorącymi źródłamiHoushi Onsen Chojukan Hotel Onsen Pool

Tamaki No Yu to hotelowa łaźnia na świeżym powietrzu.

Odbicie basenu hotelu Houshi Onsen ChojukanHoushi Onsen Chojukan Hotel Basen Widok na las

Łaźnie na świeżym powietrzu znajdują się przed szklanymi drzwiami krytego spa. Nie ma nic lepszego niż kąpiel w krystalicznie czystych gorących źródłach i patrzenie w rozgwieżdżoną noc.

Houshi Onsen Chojukan Hotel Outdoor OnsenHotel Houshi Onsen Chojukan z lotu ptaka

Dla tych, którzy chcą odkrywać coś poza ryokanem, w całej Gunma można jeździć na nartach światowej klasy, a wioska rzemieślnicza Takumi-no-Sato oddalona jest o zaledwie 20 minut.

Okolice rzeki Houshi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector