House   in the Clouds

Wieża ciśnień została zbudowana w 1923 roku. Przechowywała 50 000 galonów wody pompowanej z lokalnej studni, gotowej do rozprowadzania wody po okolicy. Oryginalna wieża ciśnień była brzydką konstrukcją, więc architekci wpadli na wspaniały pomysł, aby wyglądała jak domek na szczycie 70-metrowej wieży.

Jest pięć sypialni i trzy łazienki oraz niesamowity „pokój na górze”, w którym kiedyś mieścił się duży zbiornik na wodę. Stamtąd można odpocząć w uroczym angielskim domku, podziwiając rozciągający się na wiele kilometrów widok. „House in the Clouds” jest w pełni funkcjonalny ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami i znajduje się na prywatnej posesji o powierzchni jednego akra, gdzie można uprawiać tradycyjne angielskie zajęcia, takie jak krokiet i tenis ziemny. Miejscowa wioska Thorpeness została zbudowana od podstaw w latach dwudziestych XX wieku jako „idealna wioska wakacyjna”, a tytuł ten pozostaje do dziś.

Dom w chmurachDom w chmurach na zewnątrzDom w chmurach górna częśćPokój dzienny House in the Clouds ze stołem bilardowymDom w jadalni CloudsSofa do salonu House in the CloudsDom w sypialni Clouds i widoki stamtąd

Zdjęcie autorstwa Leo Reynoldsa

Dom W Chmurach Nad Drzewami

https://www.youtube.com/watch?v=YfWJOSTEK8Y

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector