Hotel Zetta   San Francisco

Położony w centrum San Francisco, w pobliżu SoMa (South Market) i centrum handlowego Westfield, Hotel Zetta jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie hoteli w Ameryce. Niedawny remont wykorzystał recykling, ponowne użycie i ponowne przywłaszczenie.

Szereg komputerów iMac kontrastuje ze skręconymi drewnianymi detalami. W Twoim pokoju znajduje się „wysokie biurko”, na którym możesz pracować w pozycji siedzącej lub stojącej, jednocześnie podnosząc napięcie z ekspresu do kawy Illy. Inteligentne telewizory mogą odbierać strumienie z dowolnego urządzenia, aw łazience mały otwór w drzwiach prysznica pozwala sprawdzić temperaturę przed zmoknięciem.

Możesz skorzystać z zabiegów spa w pokoju. Wieczorami można zajrzeć do „pokoju zabaw”. Jest na antresoli. Jest stół bilardowy, shuffleboard i najnowsze konsole wideo. Jak mówią właściciele hotelu, „Hotel Zetta jest miejskim ustroniem, idealnie położonym, aby autentycznie połączyć się z wiodącymi kulturowymi, przedsiębiorczymi i obeznanymi z technologią społecznościami San Francisco”.

Hotel Zetta z zewnątrzLobby hotelu ZettaŚciana meczu piłkarskiego hotelu ZettaBar Hotelu ZettaHotel Zetta pies technoSala komputerowa Hotelu ZettaSalon hotelu ZettaPokój demonstracyjny Hotelu ZettaSala zabaw Hotelu ZettaPokój gier Hotelu ZettaCentrum fitness Hotelu ZettaKorytarz hotelu ZettaPremierowe studio Hotelu ZettaProjekt dyskietki Hotel ZettaLuksusowy pokój w hotelu ZettaŁóżka w pokoju deluxe hotelu ZettaŁazienka hotelu Zetta

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector