Hotel Vueling   BCN

Hotel Vueling BCN to połączenie zakwaterowania na lotnisku i w samolocie z 63 zarezerwowanymi pokojami, a także atmosferą, którą pokochają piloci-amatorzy i podróżnicy. Obszar zwany „La Terminal” oferuje wykwintną kuchnię i wystrój inspirowany światowymi destynacjami, takimi jak Londyn, Paryż i Casablanca. Inne udogodnienia obejmują siłownię, basen, bar i gabinet masażu. Pomimo motywu lotniska, poszczególne pokoje są hotelowej jakości i wyposażone w artystyczne obrazy, wygodne łóżka i doskonałe tkaniny zapewniające spokojny sen.

Dogodna lokalizacja w Barcelonie zapewnia doskonałą pozycję do zwiedzania okolicy. Możesz zobaczyć Paseo de Gracia, Dzielnicę Gotycką i unikatowe budynki katalońskiego modernizmu. Przystanek autobusowy obok hotelu ułatwia zwiedzanie miasta bez konieczności wynajmowania samochodu.

Hotel Vueling BCNRecepcja hotelu Vueling BCNJadalnia hotelu Vueling BCNJadalnia z motywem lotniska w BarcelonieRestauracja samolotowaJadalnia tematyczna A320Drzwi do pokoju hotelu Vueling BCNMniejszy apartament hotelu Vueling BCNPokój w hotelu Vueling BCNTaras hotelu Vueling BCN

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector