Hotel   Viura

Kiedy zbliżasz się do hotelu Viura, wydaje się on być wyrazem ruchu artystycznego kubizmu, z różnymi pudełkami niepewnie wyważonymi. Po wejściu do hotelu możesz w pełni docenić przytłaczające piękno swojej lokalizacji i to, jak te sześcienne okna oświetlają całą przestrzeń. Zapewniają również niesamowite widoki na pasmo górskie Sierra de Cantabria i uroczą wioskę Villabuena de Alava.

Cała konstrukcja jest faktycznie umieszczona na zboczu wzgórza i zawiera wypolerowaną skałę jako element projektu. Ta innowacyjna elegancja jest również obecna w każdym pokoju gościnnym i apartamencie, z klasycznym i dyskretnym wystrojem. Pokoje są przestronne, a wiele z nich posiada prywatny taras, na którym można cieszyć się świeżym powietrzem i naturą.

Hotelowa restauracja tworzy rustykalną atmosferę z beczkami wina zwisającymi z sufitu i serwuje pikantne dania kuchni riojańskiej i baskijskiej. W piwnicy z winami znajduje się również kilka regionalnych produktów do wyboru.

Hotel Viura stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania regionu winiarskiego Rioja. Hotel oferuje rowery do zwiedzania pobliskich winnic i miasta, w którym znajduje się XVI-wieczny kościół, który zdecydowanie warto odwiedzić. To naprawdę idealne miejsce dla koneserów wina, którzy chcą uciec od zgiełku miast i udać się na spokojną hiszpańską wieś.

Hotel Viura w Villabuena de ÁlavaHotel ViuraFasada hotelu ViuraRestauracja hotelu ViuraOwoce morza w hotelu ViuraJadalnia hotelu ViuraPokój w hotelu ViuraBasen hotelu ViuraTaras na dachu hotelu Viura w nocyPanorama Villabuena de Álava z tarasu na dachu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector