Hotel   Ukraina

Ten wspaniały hotel został zbudowany w 1952 roku w ramach projektu „radzieckiego wieżowca”. Kamienie węgielne położono w 1947 roku, aby uczcić 800-lecie Moskwy i uczcić zwycięstwo ZSRR w II wojnie światowej. Choć ukończony po jego śmierci, ten budynek i jego siostry są postrzegane jako projekt Stalina, siedem wysokich wykrzykników, które wyznaczają panoramę Moskwy.

Hotel Ukraina został faktycznie zaprojektowany przez Stalina, mimo że nie miał wykształcenia architektonicznego. Kilka osób zwróciło uwagę na tę rozbieżność, ale pewnego dnia w tajemniczy sposób przenieśli się na Syberię.

W każdym razie wnętrze przeszło ostatnio gruntowną renowację i hotel jest obecnie uważany za jeden z najlepszych na świecie. Hotel położony jest nad brzegiem rzeki Moskwy i można wybrać się na rejs jedną z pięciu luksusowych łodzi obiadowych. Możesz nawet kupić Rolls Royce’a we własnym salonie hotelowym, co jest świetne, ponieważ zawsze zapominam, gdzie zaparkowałem samochód.

Z zewnątrz Radisson Royal Moscowhotelu UkrainaRadisson Królewski Moskwa w nocyWejście do Radisson Royal MoscowPodłoga w holu Radisson Royal MoscowRestauracja Radisson Royal MoskwaBiblioteka Radisson Royal MoscowDetale sufitu Radisson Royal MoscowPokój typu superior Radisson Royal MoscowPokój Radisson Royal MoskwaApartament Radisson Royal MoscowBasen Radisson Royal MoscowRejsy po Moskwie z Hotelem Ukraina w tle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector