Hotel Triton  

Ten butikowy hotel kocha popkulturę. W holu wejściowym znajduje się popkulturowy mural autorstwa artysty Kari Pei. Każdy członek personelu ma plakietkę przedstawiającą jego hollywoodzkie alter ego – jak Bruce Lee czy Angelina Jolie. Hotel położony jest w sercu handlowej dzielnicy San Francisco, w odległości krótkiego spaceru od Union Square i słynnych kolejek linowych. Możesz zamówić room service, który wykonuje Café de la Press – popularna restauracja i kawiarnia znana z wyśmienitych kaw i pysznych obiadów.

Istnieje kilka niestandardowych pokoi opartych na ikonach popkultury, takich jak Jerry Garcia, Kathy Griffin i Graham Nash. Najbardziej wyjątkowy jest pokój Haagen Dazs, który wygląda tak pysznie, że będziesz miał ochotę polizać ściany – być może, aby obejść tę niehigieniczną możliwość, zamiast tego jest zamrażarka pełna lodów, które możesz pożreć.

Budynek hotelu Triton w San FranciscoZnak hotelu TritonZameldowanie w hotelu TritonLobby hotelu Triton z zewnątrzDziewczyna siedzi w holu hotelu TritonPokój Haagena DazsaSypialnia hotelu TritonPokój w hotelu TritonWidoki na miasto San Francisco z hotelu TritonRowery hotelu TritonSan Francisco z Hotelem Triton

https://www.youtube.com/watch?v=kFDkPESAric

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector