Hotel Topazz   Vienna

Położony w centrum stolicy Austrii, Wiednia, ten nowoczesny hotel jest trudny do przeoczenia dzięki efektownym okrągłym oknom i kreatywnemu wzornictwu. Hotel Topazz, położony zaledwie trzy minuty spacerem od katedry św. Szczepana, jest „eko-hotelem” i jest prowadzony tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Wyposażenie wnętrza jest w większości wykonane z ekologicznych materiałów budowlanych, podczas gdy wygląd zewnętrzny został opisany jako „lśniący, ciemny kamień szlachetny”.

Projekt, stworzony przez BWM Architekten und Partner, jest niekonwencjonalny i wyróżnia się wśród historycznej architektury Wiednia. Wewnątrz zakrzywione okna służą jako wygodnie zaokrąglone miejsca do siedzenia lub wylegiwania się, obserwując zgiełk miasta poniżej. Wszystkie 32 pokoje gościnne są urządzone w kremowych i piaskowych kolorach z mahoniowymi boazeriami, nadając pomieszczeniom prosty, ale bogaty charakter. Nowo wybudowane łazienki są wyłożone niklem, chromem i marmurem, co dopełnia wrażenia luksusu.

Urządzony w stylu miejskim Cafe Bar Bloom służy nie tylko jako kawiarnia, ale także jako salon, bar i restauracja. The Roof to także hotspot, z którego goście mogą podziwiać niesamowite widoki na miasto przez cały rok.

Uderzająco kreatywna fasada hoteluHotel Topazz Wiedeń budynek na zewnątrz w nocyWejście do budynku hotelu Topazz w WiedniuLobby hotelu Topazz w WiedniuJadalnia hotelu Topazz WiedeńKorytarz hotelu Topazz w WiedniuHotel Topazz Wiedeń pokój z zaokrąglonymi oknamiHotel Topazz Wiedeń łazienkaHotel Topazz Wiedeń sypialnia z okrągłymi oknamiHotel Topazz Wiedeń taras na dachuWidok z tarasu na dachu hotelu Topazz Vienna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector