Hotel   Tomo

Wśród sklepów Kimono i rozmyślających członków Yakuzy w Japan Town w San Francisco znajduje się hotel poświęcony mandze i japońskiej popkulturze.

W holu stale odtwarzane są stare filmy Godzilla. Kupuj przekąski w automacie sprzedającym. Lubisz Mangę? Kto nie? Te niesamowite malowidła ścienne są oryginałami autorstwa współczesnego ilustratora Heisuke Kitazawy.

Wszystkie pokoje wyposażone są w stację dokującą do iPoda, ergonomiczne miejsce do pracy oraz dostęp do studia fitness. Player’s Suite pozwala grać w najnowsze gry wideo na dużym ekranie, oglądać filmy Manga lub tańczyć do piosenek Halcali na własnym prywatnym parkiecie.

Na zewnątrz znajdują się futurystyczne geo-kopuły, w których można organizować spotkania biznesowe lub spotykać się z przyjaciółmi, i tak, darmowe Wi-Fi rozciąga się tam.

Hotel jest częścią oddolnego programu wspierania projektów lokalnych społeczności. Część zysków przekazywana jest lokalnej szkole podstawowej, która pomaga dzieciom z mniejszości.

Budynek hotelu Tomo w San FranciscoHotel Tomo żółty pokójHotel Tomo japoński pop roomSypialnia hotelu TomoPokój w hotelu TomoSzczegóły pokoju w hotelu TomoPokój z japońskim popem

Dziwaczne szczegóły japońskiej popkultury, gdziekolwiek spojrzysz.

Szczegóły projektu hotelu Tomo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector