Hotel Tjampuhan   Spa

Hotel Tjampuhan & Spa nazywa porywające wąwozy Bali swoim domem. Położone u podnóża Ubud apartamenty są pomysłową mieszanką luksusu inspirowanego Niemcami w dziewiczym małpim lesie. W tym historycznym rezerwacie znajduje się Świątynia Śmierci, ale relaksujący masaż w hotelowym spa uspokoi Twoje zmartwienia. Rzeki Tukad Yeh Wos Kiwa i Tukad Yeh Wos Tengen stanowią urzekające świadectwo naturalnie wspaniałej scenerii Bali.

Tutaj możesz być świadkiem tradycyjnego i tętniącego życiem tańca Tek Tok, a następnie zrelaksować się w kojącym spokoju i odosobnieniu bujnej zieleni i dramatycznie ozdobnych pokoi hotelowych. Uwolnij swoją wewnętrzną eksplorację, śpiąc wysoko nad balijskim pięknem i zanurz się w cudach ziół i roślin, które można znaleźć tylko tutaj. Ten hotel oferuje odpowiednią ilość ciszy i spokoju od zgiełku codziennej harówki na polach ryżowych.

Hotel TjampuhanBar przy basenie hotelu TjampuhanRestauracja z tarasem hotelu TjampuhanWieczorem restauracja z tarasem hotelu TjampuhanHotel Tjampuhan Walter Spies na świeżym powietrzuWeranda hotelu Tjampuhan Walter SpiesSalon hotelu Tjampuhan Walter SpiesPokój w hotelu Tjampuhan Walter SpiesHotel Tjampuhan Walter Spies pokój dwuosobowyHotel Tjampuhan luksusowy pokój rajaHotel Tjampuhan pokój typu superiorHotel Tjampuhan prywatny balkonSpa w hotelu Tjampuhan z widokiem na rzekęBasen spa w hotelu TjampuhanBasen hotelu TjampuhanBasen hotelu Tjampuhan w dżungliHotelowy staw rybny Tjampuhan

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector