Schöne   Aussicht

Nazwa tego hotelu dosłownie oznacza „piękny widok” iz pewnością nie jest myląca! Położony w Austrii Schöne Aussicht zapiera dech w piersiach, a górskie powietrze z pewnością podniesie na duchu. Ten położony pośród gór Tyrolu ośrodek oferuje wszystko, czego potrzeba na następne wakacje na nartach.

Goście mogą zatrzymać się w różnych obiektach przyjaznych psom; od pokoi jednoosobowych po apartamenty rodzinne, w Schöne Aussicht jest miejsce dla każdego. Apartament panoramiczny „Nederkogel” to doskonała opcja na prawdziwie luksusowe przeżycie. Dzięki ciepłym drewnianym podłogom, śnieżnobiałej pościeli i głębokiej wannie z oddzielnym prysznicem, prawie zapomnisz o wszystkich czekających na Ciebie zajęciach na świeżym powietrzu!

Chociaż jest wiele do zrobienia na nartach i snowboardzie, możesz poświęcić kilka chwil i naładować baterie w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Z panoramiczną sauną, organiczną sauną ziołową, kabiną na podczerwień, salą fitness i nie tylko, nigdy nie będziesz chciał wyjść! Teraz, gdy Twoja skóra czuje się dobrze, rozgrzej swoje wnętrzności degustacją wina i wycieczką do piwnicy z winami. Personel Schöne Aussicht wie, jak rozpieszczać swoich gości wspaniałym winem, wspaniałym jedzeniem i całym światem zabawy!

Budynek hotelu Schöne Aussicht na wysokości ponad 2000 metrów w AlpachHotel Schöne Aussicht z odkrytym basenem w nocySalon hotelu Schöne Aussicht z widokiem na AlpyHotel Schöne Aussicht Restauracja Skybar z panoramicznym widokiem na góryBar w hotelu Schöne AussichtWiniarnia hotelu Schöne AussichtPalarnia cygar w hotelu Schöne AussichtPokój w hotelu Schöne AussichtHotel Schöne Aussicht kryty i odkryty basen z tunelemHotel Schöne Aussicht oferuje podgrzewane odkryte baseny z widokiem na stoki narciarskieTaras hotelu Schöne Aussicht

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector