Saint Merry   Hotel

Pośród wielu eleganckich, nowoczesnych butikowych hoteli, Hotel Saint-Merry jest historycznym świadectwem bogatego dziedzictwa dzielnicy Marais w Paryżu. Ta dawna plebania kościoła św. Merry’ego lub dawne kwatery duchowne zostały przekształcone w hotel z 12 pokojami, który przenosi Cię w czasie do XVII wieku, kiedy to po raz pierwszy zbudowano budowlę.

Saint Merry’s została zbudowana w tradycyjnym stylu gotyckim i była często nazywana „młodszą siostrą” katedry Notre Dame. W oryginalnym projekcie wykorzystano tylko najlepsze materiały do ​​wytworzenia rzeźbionej marmurowej kamieniarki i stolarki w całym hotelu. Możesz nawet sam obserwować kunszt wykonania przypór, ponieważ przecinają one każdy pokój gościnny. Połączenie kamienia, żelaza, drewna i średniowiecznych mebli utrzymuje królewską atmosferę epoki gotyku, ale każdy pokój jest nadal wyposażony w nowoczesne udogodnienia.

Hotel Saint Merry oferuje komfortowe zakwaterowanie w odległości krótkiego spaceru od głównych atrakcji Marais, takich jak Notre Dame, Ratusz, Centrum Pompidou-Beaubourg, Carnavalet, Muzeum Picassa, Wieża Saint Jacques, Hotel de Ville i niezliczone restauracje. Hotel Saint Merry wyróżnia się na tle innych hoteli butikowych jako zabytkowy hotel pełen osobowości.

Wejście do hotelu Saint MerryBudynek hotelu Saint MerryPokój w hotelu Saint MerryPokój w stylu vintage hotelu Saint Merry z gigantyczną kamienną belkąSypialnia hotelu Saint MerrySypialnia hotelu Saint Merry z zabytkowymi drewnianymi gotyckimi meblamiWidok na Paryż z hotelu Saint Merry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector