Hotel Quartier   Latin

Położony w okolicy o wyjątkowej urodzie i historii, ten wyjątkowy hotel mieści się w przebudowanym XVIII-wiecznym kościele jezuitów. Twój pokój ma wszystko, czego można oczekiwać od czterogwiazdkowego hotelu, z telewizorem z płaskim ekranem, minibarem i bezpłatnym Wi-Fi. Zewnętrzny taras to wspaniałe miejsce na drinka lub przekąskę na świeżym powietrzu, a brasserie oferuje wyśmienite potrawy i bogatą kartę win.

Spa oferuje zabiegi, w tym masaże, gorące kamienie i peelingi. Zrelaksuj się w łaźni tureckiej, saunie i łaźni tureckiej. Goście mogą skorzystać z szeregu zabiegów relaksacyjnych, w tym peelingów ciała, zabiegów na twarz i masaży. Możesz także popływać w eleganckim krytym basenie. W okolicy jest wiele do zobaczenia i zrobienia, od klubu golfowego Five Nations po średniowieczne miasto Rochefort. Dlaczego nie wypożyczyć roweru w recepcji i pojeździć po okolicznych wzgórzach i cichych uliczkach, śmiejąc się i odrzucając głowę do tyłu, by poczuć wiatr we włosach? Kontynuować; po prostu udawaj, że jesteś Kate Winslet.

Hotel Quartier Kościół łaciński i budynek hoteluHotel Quartier Latin w nocyŁacińska restauracja hotelu QuartierPokój dla nowożeńców w hotelu Quartier LatinLatynoski basen w hotelu Quartier z dziewczyną w bikiniHotel Quartier Łaciński basenŁacińskie spa w hotelu QuartierŁacińska sauna hotelu QuartierTaras łaciński hotelu Quartier

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector