Hotel Proverbs   Taipei

Hotel Taiwan Proverbs położony jest w Tajpej, w dzielnicy Da’an, zaledwie kilka kroków od słynnego nocnego targu Liaoning. Dzielnica Da’an to świetny wybór dla osób, które interesują się wycieczkami po mieście, wykwintną kuchnią i przygodami kulturalnymi.

Wszystkie 42 pokoje w hotelu Proverbs mają balkony i wolnostojące wanny poza przeszklonymi łazienkami. Bogaty w ciepłe akcenty z drewna orzechowego, miedzi i skóry, goście będą cieszyć się klasycznym, a jednocześnie współczesnym luksusem w industrialnym stylu. Zbudowany na historycznym miejscu, w którym kiedyś znajdował się system kanałów irygacyjnych o nazwie „Liugongjun”, okolice w pobliżu Da’an Road są obecnie jednymi z najmodniejszych i najmodniejszych w Tajpej.

Głodny? Restauracja TK Seafood & Steak oferuje potrawy przyrządzane przez szefa kuchni Fudy Chen. Świeże warzywa i produkty są dostarczane bezpośrednio do restauracji z ekologicznej farmy Chena u podnóża Yangmingshan. Szukasz szlafmycy? Udaj się na trzecie piętro, gdzie znajdziesz East End Bar, relaksującą przestrzeń, w której możesz napić się charakterystycznego drinka przygotowanego przez samego światowej klasy mistrza koktajli, Hidetsugu Ueno. Hotel Proverbs oferuje również smakołyki dla miłośników słodyczy w piekarni Lidiot.

Goście powinni również skorzystać z zapierającego dech w piersiach widoku z hotelowego basenu znajdującego się na 12. piętrze, skąd można spojrzeć na zgiełk dzielnicy Da’an.

Budynek Hotelu Przysłów TaipeiRecepcja hotelu Proverbs TaipeiRestauracja TK z owocami morza i stekamiHotel Proverbs Taipei TK Restauracja z owocami morza i stekamiRestauracja East EndRestauracja Hotel Proverbs Taipei East EndWidok z góry restauracji Hotel Proverbs TaipeiHotel Proverbs Taipei śniadanie w formie bufetuKlasyczny pokójHotel Proverbs Taipei klasyczny pokójHotel Proverbs Taipei klasyczna łazienka w pokojuLuksusowy pokójPokój typu deluxe w hotelu Przysłowia TajpejHotel Proverbs Taipei pokój typu deluxe z łazienkąPokój miejskiHotel Proverbs Taipei miejski pokójHotel Proverbs Taipei miejska łazienka w pokojuPokój premiumHotel Proverbs Taipei pokój premiumHotel Proverbs Taipei basen na dachu z drzewemHotel Przysłowia Taipei basen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector