Hotel Plaza   Athenee Paris

Od pierwszego otwarcia w 1913 roku Hotel Plaza Athenee jest ucieleśnieniem paryskiego bogactwa i wyrafinowania. Jej adres na Avenue Montaigne przypisuje jej status centrum haute couture. Zainspirowany duchem brawury najbardziej utalentowanych światowych projektantów mody, projekt koncepcyjny tego butikowego hotelu emanuje samą esencją Paryża.

Po ostatnich renowacjach i renowacjach zaprojektowanych przez Marie-José Pommereau, hotel Plaza Athenee oferuje obecnie 154 pokoje i 54 apartamenty. W każdym pokoju znajduje się paleta ciepłych wiosennych kolorów, takich jak piwonia, srebro i nasycona słońcem żółć, oraz delikatne tkaniny, w tym jedwab, adamaszek i hafty autorstwa najlepszych projektantów z branży modowej. Zamiarem projektanta było stworzenie miękkiej i intymnej oprawy, która zachwyca i przekracza oczekiwania gości.

Gwiazdy, które zostały, to Grace Kelly, Jackie Kennedy i Oprah – wystąpiła także w jednym z odcinków wspaniałego serialu telewizyjnego Seks w wielkim mieście.

W ciągu dnia można poddać się zabiegom kosmetycznym w Dior Institut, wybrać się do butików projektantów otaczających hotel lub przespacerować się Pól Elizejskich, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od drzwi wejściowych. Dla bardziej żądnych przygód stacja metra Alma Marceau zapewnia dostęp do reszty Paryża, dzięki czemu możesz zwiedzać do woli. Wieczorem koniecznie spróbuj kulinarnych przysmaków przygotowanych przez nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni Alaina Ducasse. Soczysta kuchnia jest doskonale uzupełniona widokiem na Wieżę Eiffla, autorskimi koktajlami i rozrywką na żywo.

Plaza Hotel Athenee to idealne miejsce, aby doświadczyć magii i romantyzmu Miasta Świateł.

Fasada hotelu Plaza Athenee w ParyżuHotel Plaza Athenee Paris zielona fasadaHotel Plaza Athenee Paris jadalnia na dziedzińcuZameldowanie w hotelu Plaza Athenee ParisLobby hotelu Plaza Athenee w ParyżuSzczegóły projektu lobby hotelu Plaza Athenee Paris z basenem i szklaną lampąSalon hotelu Plaza Athenee w ParyżuNapoje w barze hotelu Plaza Athenee ParisBar hotelu Plaza Athenee ParisHotel Plaza Athenee Paris sala weselnaHotel Plaza Athenee Paris drinki z widokiem na dziedziniec z oknaPrestiżowy salon w hotelu Plaza Athenee ParisPokój dzienny hotelu Plaza Athenee Paris z królewskim apartamentemHotel Plaza Athenee Paris salon apartamentu prezydenckiegoHotel Plaza Athenee Paris Apartament sygnowany przez EifflaPrestiżowy apartament typu chambre w hotelu Plaza Athenee ParisSypialnia królewskiego apartamentu hotelu Plaza Athenee ParisPrestiżowa sypialnia w hotelu Plaza Athenee ParisŁazienka hotelu Plaza Athenee ParisHotel Plaza Athenee Paris balkon z widokiem na wieżę EifflaSPA Instytutu DioraTaras Montaigne

https://www.youtube.com/watch?v=TQdsdEHftCs

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector