Hotel   Particulier

Wybierz się na spacer urokliwą brukowaną ulicą Montmartre, zwaną „przejściem przez skałę czarownicy”, a znajdziesz pensjonat, który umiejętnie pokazuje, jak nowoczesny design może być wpleciony w tradycyjną paryską architekturę. Pierwotnie XVIII-wieczna rezydencja położona pośród ogrodów rzeźbionych przez Louisa Bénecha – architekta krajobrazu, który przerobił Tuileries i ogrody domu prezydenckiego – hotel łączy w sobie wspaniały wygląd z wygodnym mieszkaniem.

Twój pokój został osobiście urządzony przez znanego artystę. Jest tam sala Vegetal zaprojektowana przez współczesną artystkę Martine Aballéa, która sprawiła, że ​​ściany wyglądają tak, jakbyś patrzyła z domku na drzewie. Pokój The Curtain of Hair jest dziełem artystki fotograficznej Natachy Lesueur, a malarz Philippe Mayaux udekorował pokój Vitrine. Fiński projektant Mats Haglund specjalnie zaprojektował bar i hol wejściowy. Restauracja jest tak dobra, że ​​rezerwuje się ją z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, a na zewnątrz znajduje się jeden z największych ukrytych ogrodów Paryża.

Hotel Particulier MontmartreBar w hotelu Particulier MontmartreRestauracja hotelu Particulier MontmartrePokój w hotelu Particulier MontmartreŁazienka hotelu Particulier MontmartreDekoracja sypialniKominek hotelu Particulier MontmartrePrywatny ogród hotelu Particulier Montmartre

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector