Hotel   Palafitte

Hotel Palafitte czerpie z japońskiego minimalizmu i łączy go z bungalowami nad wodą z wysp południowego Pacyfiku i umieszcza to wszystko w Alpach Szwajcarskich. I to nie byle gdzie w Alpach Szwajcarskich, w jednym z najlepszych dostępnych miejsc w przekształconym regionie Trzech Jezior.

W pokojach znajdują się współczesne drewniane podłogi i designerskie meble. Istnieją systemy dźwięku przestrzennego wideo i muzycznego. Masz prywatny balkon, na którym możesz zjeść śniadanie, obserwując, jak światło słoneczne odbija się w wodzie wielkiego jeziora. W sezonie narciarskim można korzystać z alpejskich stoków i wielu atrakcji górskich dostępnych przez cały rok. Na jeziorze można bawić się łodziami i kajakami, a w miastach i wioskach można poznać bogatą historię kultury.

hotelu PalafitteLśniąca woda jeziora NeuchatelHotel Palafitte nad jeziorem NeuchatelBungalow hotelu Palafitte ze schodami do jezioraZ zewnątrz bungalow hotelu PalafitteWnętrze hotelu PalafitteŁazienka hotelu PalafitteHotelowy pokój Palafitte z wanną w środkuPokój hotelu Palafitte z prywatnym tarasemPrywatny taras hotelu Palafitte z widokiem na jezioroRozmyty taras z jezioremKobieta stojąca na tarasie hotelu PalafitteRestauracja hotelu PalafitteStół Hotelowy Palafitte z widokiem na jezioroHotel Palafitte do opalania na tarasieTaras hotelu Palafitte o zachodzie słońca

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector