One Room   Hotel

Praska wieża telewizyjna Žižkov jest wyjątkowym przykładem architektury high-tech zbudowanej w 1992 roku. Jej kultowy, ale kontrowersyjny projekt Václava Aulickiego został dodatkowo pogłębiony przez pojawienie się „miminki”; rzeźby pełzających dzieci na fasadzie autorstwa czeskiego artysty Davida Černego z 2000 roku. Jednak w ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost popularności najbardziej niezwykłego budynku czeskiej stolicy wśród miejscowej ludności.

Wieża widokowa ma 709 stóp (216 metrów) wysokości, a Hotel One Room znajduje się na wysokości 230 stóp (70 metrów). Jak sama nazwa wskazuje, ten hotel ma pokój jednoosobowy. Ale co to za pokój! Wyjątkowo szerokie okna biegną przez całą szerokość przestrzeni mieszkalnej, oferując niewidoczną panoramę Pragi. W przeszklonej łazience znajduje się prysznic ze strumieniem deszczowym, wolnostojąca wanna i cyfrowe lustro, które jednym kliknięciem zamienia się w telewizor.

Jeśli zgłodniejesz, nie będziesz musiał daleko jechać. Wjedź jedną z wind do restauracji Oblaca, która ma ponad 20 szefów kuchni i otrzymała prestiżowe nagrody. Wyśmienita kuchnia z Instagramowymi posiłkami i spektakularnymi widokami jest gwarantowana. A jeśli chcesz podziwiać panoramę jeszcze wyżej, na wysokości 93 metrów znajduje się publiczny taras widokowy.

Lokalizacja jest doskonała, jeśli planujesz cieszyć się autentyczną stroną Pragi, ale stare miasto jest również w odległości krótkiego spaceru. Mówi się, że Žižkov ma najwięcej barów na mieszkańca ze wszystkich dzielnic miasta w Europie, a biorąc pod uwagę, jak dobre jest czeskie piwo, jest to doskonała wiadomość!

Wieża telewizyjna ZizkovWieża telewizyjna w PradzeWieża telewizyjna Zizkov z przerażającymi wspinającymi się dziećmiHotel One Room W Praskiej Wieży TelewizyjnejSalon w hotelu One RoomHotel One Room MinibarHotel One Room Suite Przeszklona łazienkaHotelowa Jedna Pokój ŁazienkaHotel One Room Cyfrowe lustro łazienkowe - Telewizor TileVisionWanna wolnostojąca Hotel One RoomHotelowa Jedna Pokój SypialniaHotel Jeden Pokój Sypialnia Praga PanoramaHotel Jeden Pokój Stół Z Widokiem Na PragęHotel One Room Praga PanoramaRestauracja ObłacaRestauracja Oblaca, Tower Park, praska wieża telewizyjnaPanorama Pragi W Nocy Z Kultową Wieżą Telewizyjną Zizkov

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector