Hotel Niles  

Mieszczący się odważnie w Starym Stambule hotel Niles znajduje się w pobliżu wszystkich najlepszych miejsc: Błękitnego Meczetu, świątyni Hagia Sophia i pałacu Topkapi. To idealna baza wypadowa do zwiedzania miasta i taka, do której potajemnie będziesz chciał wrócić. Czemu? Cóż, spójrz na te zdjęcia: misterne dywany, eleganckie meble, ręcznie malowane sufity… kto nie chciałby tam spędzać czasu?

Zjedz śniadanie o wschodzie słońca na tarasie na dachu obok pachnących kwiatów, skąd w oddali widać Morze Marmara. Pokoje urządzone są w klasycznym stylu osmańskim, a apartamenty wyposażone są w łaźnię turecką. Mahoniowa podłoga zimą jest ogrzewana, a wyposażenie i wyposażenie przywodzą na myśl najbardziej romantyczne opowieści Bliskiego Wschodu. Tutaj możesz skorzystać ze wszystkiego, co Stambuł ma do zaoferowania, w tym zakupów na Wielkim Bazarze lub rejsu po rzece Bosfor, gdzie po drodze możesz zatrzymać się w wioskach rybackich.

Hotel Niles na zewnątrzLobby hotelu NilesWnętrze hotelu Nileshotelu NilesBar w hotelu NilesTaras hotelu NilesTradycyjna sofa hotelu NilesSzyb windy hotelu NilesSypialnia hotelu NilesPokój w hotelu NilesMeble hotelu NilesŁazienka hotelu NilesPokój w hotelu Niles z balkonemBalkon hotelu NilesPokój tradycyjny spotyka się z nowoczesnymPodziemny pokój hotelu NilesŁazienka hotelu NilesTaras na dachu hotelu Niles z widokiem na morzeTaras na dachu hotelu Niles z widokiem na miasto

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector