Hotel Metropole   Venice

Jest to jeden z najbardziej bogatych kulturowo hoteli w historii. Zbudowany w XV wieku w okresie renesansu, na przestrzeni wieków ten budynek gościł Vivaldiego, Prousta i Zygmunta Freuda. Niedawne renowacje zmieniły go w wielokrotnie nagradzany hotel z restauracją wyróżnioną gwiazdką przewodnika Michelin.

Weź pigułkę relaksującą w Citrus Garden, pachnącej przestrzeni, w której chlubą jest XVI-wieczna głowica odwiertu. Bar Oriental oferuje ceremonię parzenia herbaty, podczas której można popijać 30 najlepszych na świecie herbat; natomiast wielbicieli alkoholi zachwycą specjalistyczne koktajle z egzotycznych esencji. Restauracja jest celebrowana przez wszystkich, którzy przychodzą, a jej sezonowe menu wykorzystuje najlepsze składniki przygotowane w zapierającym dech w piersiach stylu.

Państwa pokój jest pięknie urządzony w stylu orientalnym i art-deco, przy użyciu szlachetnych jedwabi i tkanin zgodnych z wenecką tradycją. Cały hotel to galeria sztuki z ponad 2000 ręcznie zbieranymi antykami, które tworzą atmosferę niezrównanej wytworności. Zostań tutaj i odzyskaj najbardziej eleganckie tradycje Wenecji.

Wejście do hotelu Metropole WenecjaSala hotelu Metropole WenecjaRestauracja hotelu Metropole WenecjaRestauracja Hotel Metropole WenecjaTaras hotelu Metropole WenecjaHotel Metropole Venice okrągłe schodyApartament hotelu Metropole WenecjaŁóżko hotelowe Metropole VeniceŁazienka w hotelu Metropole VeniceHotel Metropole Wenecja elegancki pokójPokój w hotelu MetropolePokój w hotelu Metropole z widokiem na WenecjęHotel Metropole Wenecja ŁazienkaHotel Metropole Wenecja BasenHotel Metropole Wenecja taras na dachu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector