Hotel Metropole   Monte-Carlo

Hotel Metropole w Monte-Carlo jest przykładem tego, jak przepych starego świata łączy się ze współczesnym urokiem, aby przyciągnąć gości z całego świata. Pierwotnie zbudowany w 1886 roku na ziemiach odzyskanych od papieża Leona XIII, hotel stał się świadectwem bezpretensjonalnej elegancji. Po zakończeniu ostatniej renowacji w 2004 roku, ustanowił nową tożsamość, która zachowała swoje prestiżowe dziedzictwo, oferując jednocześnie współczesną klasę.

Gdy wchodzisz do Hotelu Metropole, Monte-Carlo, ciepły śródziemnomorski wystrój, innowacyjny design i spersonalizowane usługi powitają i oczarują każdego gościa. Projekt ma na celu dodać energii i odmłodzić, zapewniając oazę relaksu i przyjemności. Każdy pokój emanuje wygodą i pięknem. Są skąpane w naturalnym świetle i ozdobione wyłącznie najlepszym marmurem i meblami. W zależności od wyboru pokoju, będziesz cieszyć się widokiem na panoramę miasta lub wysadzane cyprysami aleje.

Na miejscu znajdują się również trzy doskonałe lokale gastronomiczne, z których każdy jest zarządzany przez Joëla Robuchona, który posiada tytuł szefa kuchni z największą liczbą gwiazdek Michelin na świecie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kuchnię japońską w Yoshi, czy tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej w Odyssey, przygotuj się na zaskoczenie. W ciągu dnia można poddać się terapeutycznym zabiegom spa lub wypocząć przy podgrzewanym basenie morskim w hotelu. Tuż za wejściem można również wić się po butikach i kawiarniach Casino Square. Jeśli wolisz nieco więcej emocji, konsjerż może również zorganizować szereg niezwykłych atrakcji od morza po niebo.

Metropole Hotel, Monte-Carlo, pozwala uciec od codzienności, aby doświadczyć zdumiewającego.

Budynek hotelu MetropoleBrama hotelu MetropoleFasada frontowa budynku hotelu MetropoleHotelowy parking Metropole z luksusowymi samochodamiRecepcja hotelu MetropoleLobby hotelu MetropoleSzczegóły projektu lobby hotelu MetropoleRestauracja Hotel Metropole YoshiRestauracja Hotelu MetropoleHotelowy bar Metropole z młodą damą w białej sukniPrestiżowy apartament hotelu MetropoleSypialnia hotelu MetropoleSeksowna dziewczyna w pokoju hotelu MetropoleWidoki z pokoju Hotelu Metropole MonacoŁazienka hotelu MetropoleKryty basen w hotelu MetropoleHotel Metropole kryty basen vintage tapetyHotel Metropole łaźnia turecka saunaOdkryty basen w hotelu MetropoleBasen w hotelu MetropoleŚwiecący basen nocą w Hotelu MetropoleHotel Metropole basen relaksacyjne łóżkaOglądanie F1 z Hotelu Metropole w MonakoFormuła 1 z balkonów Hotelu MetropoleModa dziewczyna w hotelu MetropoleAntena Monte-Carlo

https://www.youtube.com/watch?v=-6Agu7lTzhk

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector