Hotel Max Seattle  

Położony kilka kroków od słynnego targu Pike Place Market w Seattle, hotel Max to miejsce, które zaspokaja potrzeby twórców z całego świata. Goście mogą podziwiać bogatą kolekcję dzieł sztuki w holu, popijając bezpłatną kawę dostarczaną przez Café Vita w Seattle. Całe piąte piętro hotelu jest hołdem dla Sub Pop Records; w każdym pokoju na tym piętrze znajdują się gramofony Crosley i wybór płyt winylowych, których kuratorem jest Sub Pop. Cały hotel jest usiany dziełami sztuki lokalnych artystów. Nazwa hotelu nie pochodzi od mężczyzny o imieniu Max, ale jest raczej grą idei „maksymalizmu”. Maksymalizm jest definiowany jako „reakcja przeciwko minimalizmowi; to estetyka nadmiaru i nadmiarowości”. (Pomyśl: przeciwieństwo „mniej znaczy więcej”. Więcej znaczy więcej!)

Chcesz posmakować tego, co piją miejscowi? Nie przegap codziennie bezpłatnej godziny piwa rzemieślniczego, w której serwowane są najlepsze piwa w Seattle. Głodny? Zajrzyj do Miller’s Guild – restauracji w Maxie z nierówną krawędzią, w której pośrodku znajduje się długi na dziewięć stóp grill; klienci mogą cieszyć się menu, które zawiera 75-dniową suszoną wołowinę.

Dzięki możliwości wyboru rozmiaru pokoju „mini”, „klasycznego” lub „maksymalnego”, podróżni z pewnością znajdą zakwaterowanie odpowiednie dla swoich potrzeb. Ten estetyczny, artystyczny hotel jest klejnotem samym w sobie we wspaniałym „Szmaragdowym Mieście” Stanów Zjednoczonych.

Neonowy napis Hotel Max na szczycie budynkuBudynek hotelu Max SeattleWejście do hotelu Max SeattleLobby hotelu Max SeattleSalon hotelu Max SeattleDekoracje bębnów w salonie Hotel Max SeattleGitara Hotel Max Seattle i zameldowanieRestauracja Hotelu Max SeattleKorytarz hotelu Max SeattleKorytarz hotelu Max Seattle z gwiazdami rocka na drzwiachPokój z łóżkiem typu king-size w hotelu Max SeattleŁazienka hotelu Max SeattlePokój z limitowanej edycji Hotel Max Seattle

Hotel Max jest przyjazny zwierzętom!

Pokój Hotel Max Seattle z uroczym psemSeattle się nie ustabilizuje

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector