Hotel   Katajanokka

Z przyjemnością dowiesz się, że twoje okno nie ma tutaj krat. I możesz się wymeldować, kiedy tylko chcesz. Kiedy ten niezwykły hotel był więzieniem, więźniowie pytali się nawzajem: „jak długie jest twoje ciasto?” „Ciasto” było terminem używanym przez fińskich więźniów do opisania długości kary więzienia. Wyobrażam sobie, że Twój „tort” to kilka dni i nocy w tym luksusowym hotelu.

Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od słynnej Katedry Uspieńskiego w Helsinkach, a po jej obejrzeniu można wybrać się na spacer po targu Kauppatori na świeżym powietrzu. Zbudowany przez cara Mikołaja I w 1837 roku, oryginalny kościół więzienny jest zachowany w oryginalnej formie i jest fascynującym miejscem do odwiedzenia. 5 księży pobłogosławiło budynek, zanim został otwarty jako hotel w 2002 roku, aby usunąć wszelkie negatywne energie z przeszłości. Więc nie będziesz musiał się martwić o żadne przerażające wydarzenia w nocy. Nie, w dzisiejszych czasach możesz cieszyć się wszystkimi oczekiwanymi rozkoszami słynnej marki hotelowej Best Western. Restauracja „Jailbird” serwuje pyszne dania kuchni fińskiej, takie jak kwaśne puree ziemniaczane i homary. Jest też letni dziedziniec, z którego można korzystać w cieplejszych miesiącach.

Hotel Katajanokka z powietrzaHotel Katajanokka z zewnątrzZnak hotelu KatajanokkaPub Hotel KatajanokkaWięzienie hotelu KatajanokkaKorytarz więzienny hotelu KatajanokkaSala więzienna hotelu KatajanokkaPokój w hotelu KatajanokkaRestauracja Hotelu KatajanokkaKaplica więzienna hotelu KatajanokkaTaras hotelu Katajanokka

https://www.youtube.com/watch?v=undefined

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector