Hotel   Jested

Hotel Ještěd, położony w północnych górach Republiki Czeskiej, góruje nad panoramą Kraju Libereckiego. Osiągając wysokość ponad 1000 metrów, był znaczącym punktem orientacyjnym i miejscem o znaczeniu historycznym. Pierwszy pomnik został zbudowany na jego szczycie w 1737 roku, ale dziś goście mogą teraz spać i jeść ponad chmurami.

Ze względu na swój wyjątkowy projekt architekt Karel Hubáček otrzymał Nagrodę Perreta, aw 1998 roku obiekt został uznany za zabytek kultury. Ogólna estetyka sprawia, że ​​wygląda jak z filmu science fiction, a innowacyjny projekt łączy w sobie wieżę telewizyjną , hotel i restauracja w tej samej strukturze. Każdy pokój oferuje zapierające dech w piersiach widoki na otaczającą przyrodę. Masz do wyboru nowoczesny pokój lub bardziej retro, ale śniadanie będzie wliczone w cenę pokoju, bez względu na to, który wybierzesz.

Otrzymasz również bezpłatne bilety na kolejkę linową, która zabierze Cię na szczyt. Jest łatwo dostępny, ale należy pamiętać, że nie działa przy złej pogodzie. Nie zapomnij również zjeść posiłku w okrągłej restauracji, z której roztaczają się wspaniałe widoki.

To rzadkie znalezisko w północnych Czechach pozwala doświadczyć ważnego elementu dziedzictwa kraju, zapewniając jednocześnie niezapomniane wrażenia.

Antena hotelu JesttědHotel Jesttěd w śnieguWieża hotelu Jesttěd nocąHotel Jesttěd o zachodzie słońcaSala hotelu JesttědHol hotelu Ještěd z designerskimi huśtawkamiSalon hotelu JesttědRestauracja hotelu JesttědStół restauracyjny hotelu Ještěd i żyrandoleRestauracja hotelu Ještěd w barze z modnymi światłamiPokój w hotelu JestedSypialnia hotelu Ještěd z panoramicznym widokiemHotel Jesttěd designersko oświetlony pokójKolejka linowa wjeżdżająca na górę JeštědStok narciarski Ještěd i kolejka linowaHotel Jesttěd na szczycie góry Jeszczed

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector