Iso-Syöte  

Uznany za najlepszy butikowy hotel narciarski w Finlandii, hotel Iso Syote to wspaniałe miejsce na pobyt dla osób podróżujących do Laponii w Finlandii. Oprócz tego, że jest pięknym hotelem, Laponia jest miejscem, w którym można znaleźć się najbliżej prawdziwej zimowej krainy czarów. Laponia to najbardziej wysunięty na północ region Finlandii, znany z rozległej subarktycznej dziczy, ośrodków narciarskich i zjawisk naturalnych, w tym słońca o północy i zorzy polarnej. Iso-Syote jest najbardziej wysuniętym na południe wodospadem w Finlandii i sąsiaduje z Parkiem Narodowym Syote.

Hotel Iso Syote to nie tylko hotel, ale hotel safari! Usytuowany na szczycie wzgórza, z każdego miejsca na terenie posesji roztacza się wspaniały panoramiczny widok na okoliczne lasy, jeziora i tereny naturalne. Iso Syote to doskonałe miejsce do zwiedzania, czy to skuterem śnieżnym, saniami husky, przejażdżkami reniferami, rakietami śnieżnymi czy jazdą na nartach. Hotel oferuje różnorodne programy, w których goście mogą wziąć udział, od wędrówek na rakietach śnieżnych po wyprawy wędkarskie pod lodem! Letnie atrakcje obejmują rafting i nordic walking.

W hotelu Iso Syote znajduje się 20 pokoi, wszystkie ze wspaniałymi widokami na okoliczne lasy i doliny. Jeśli zależy Ci na jeszcze bardziej luksusowym pobycie, zaszalej w jednym z 10 apartamentów Aurora View, z których każdy obejmuje prywatną saunę i jacuzzi. Jeśli podróżujesz z dużą grupą osób, do wyboru są również domki letniskowe.

Zorza polarna w LaponiiWschód słońca i ośnieżone drzewa w hotelu Iso SyöteBudynki hotelu Iso Syöte pokryte śniegiemBudynek hotelu Iso SyöteWnętrze apartamentu hotelu Iso SyöteDwupoziomowe wnętrze hotelu Iso Syöte z zaokrąglonym łóżkiem na ostatnim piętrzeZaokrąglone łóżko z śnieżną scenerią na zewnątrzOkrągłe łóżko Hotel Iso SyötePokój w hotelu Iso SyöteHotel Iso Syöte sypialnia z jacuzzi na tarasieSypialnia hotelu Iso SyöteSypialnia hotelu Iso Syöte z zewnątrzŁazienka hotelu Iso SyöteJacuzzi w hotelu Iso Syöte ze śnieżną panoramą przyrodyLaponia, Finlandia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector