Hotel Indigo   Hong Kong

Hotel Indigo Hong Kong Island położony jest w jednej z najbardziej kulturalnych i historycznych części Hongkongu; Wan Chai. Hotel położony jest na dawnym wschodnim wybrzeżu Queen’s Road w 1841 roku. Historia Wan Chai została upamiętniona w każdym pokoju w hotelu Indigo za pomocą wystroju, projektu i dzieł sztuki.

Wszystkie pokoje w hotelu Indigo dysponują łazienką, telewizorem z płaskim ekranem, odtwarzaczem Blu-ray, bezpłatnym minibarem i szafą. Hotel jest idealny dla osób, które interesują się biznesem, życiem nocnym i wykwintną kuchnią.

Możesz wybrać się na szybką wycieczkę na dach hotelu, gdzie znajduje się nowoczesny bar na dachu. Możesz także popijać drinki z baru w basenie typu infinity ze szklanym dnem na dachu. Jeśli zdecydujesz się na spacer i zwiedzanie Wan Chai, możesz odwiedzić historyczne miejsca w pobliżu hotelu, takie jak świątynia Hung Shing, taras Nam Koo, Blue House Cluster i wiele innych. Hotel znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Wan Chai MTR, która zapewnia łatwy dostęp do reszty miasta.

Hotel Indigo Hong Kong wieżowiec powierzchownośćGłówne wejście do hotelu Indigo Hong KongRestauracja hotelu Indigo Hong KongRestauracja hotelu Indigo Hong KongHotel Indigo Hong Kong schodyHotel Indigo Hong Kong Sky BarSalon Hotelu Indigo Hong KongHotel Indigo Hong Kong pokój typu deluxeHotel Indigo Hong Kong pokój z widokiem na miastoPokój panoramiczny hotelu Indigo Hong KongBasen hotelu Indigo Hong KongBasen typu infinity w hotelu Indigo Hong Kong z widokiem na miastoHotel Indigo Hong Kong antena do basenu bez krawędzi

Zdjęcie autorstwa Aedasa

Hotel Indigo Hong Kong basen ze szklanym dnem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector