Hotel   ICON

Hotel ICON to luksusowy hotel w stylu Hongkongu. To święto kultury, nowoczesnej technologii, a także światowej sławy projektantów. Hotel znajduje się w Tsim Sha Tsui w Kowloon i łączy kreatywność z nowoczesną technologią.

Do dyspozycji Gości są 262 pokoje z 26 apartamentami, z których roztaczają się wspaniałe malownicze widoki na miasto i Port Wiktorii. Wewnątrz spodziewaj się mini-baru, Internetu Wi-Fi i przestronnych stref biznesowych. Telewizory z płaskim ekranem są wyposażone w kanały satelitarne, i-Cable i NOW, a łóżka są dostępne w wersji z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu king-size. W każdym pokoju znajduje się mini-bar z głęboką wanną znacznie wykraczającą poza standardowe wymiary. Goście mogą również korzystać ze smartfona z nielimitowanymi połączeniami międzynarodowymi i komórkową transmisją danych, kabiną prysznicową ze strumieniem deszczowym w łazience oraz fotelem relaksacyjnym Karuselli.

Dla rozrywki dostępny jest salon o nazwie Above and Beyond, z którego podczas picia można podziwiać panoramiczne widoki na Hongkong, a także obsługę pokoju. Pamiętaj, aby wyjść do baru, gdy w porcie są pokazy sztucznych ogni lub laserów, ponieważ widok zapiera dech w piersiach!

Hotel ICON w Hong KonguWieża hotelu ICONLobby hotelu ICONHotel ICON SkybridgeOgród wertykalny hotelu ICONSalon i bar hotelu ICONBufet targowyRestauracja Ponad i PozaHotel ICON pokój z widokiem na portPokój w hotelu ICON z widokiem na HongkongSypialnia w apartamencieHotelowy apartament ICON pokój dziennyHotelowa łazienka w apartamencie ICONDesignerski apartament hotelu ICONSypialnia w designerskim apartamencie Hotelu ICONSiłownia hotelu ICONBasen hotelu ICONBasen z panoramą Hongkongu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector