Hotel   Hermitage

Hotel Hermitage Monte-Carlo zajmuje ważne miejsce pod względem historycznym i geograficznym w Monako. Położony nad Morzem Śródziemnym hotel oferuje zapierające dech w piersiach widoki na malownicze nabrzeże. Ten hotel oferuje gościom spokojną i beztroską atmosferę od początku XX wieku, stając się jednocześnie głównym celem dla koneserów wina.

Atmosfera hotelu została zaprojektowana z myślą o Belle Époque, aby pokazać ideały romansu, szczęścia i spokoju. Paleta kolorów demonstruje prostą elegancję z jasną paletą kolorów, w której dominuje biel z kolorowymi akcentami, aby stworzyć kojące, czyste otoczenie. Wszystkie 278 pokoi i apartamentów są urządzone w tym samym dyskretnym, klasycznym śródziemnomorskim stylu, który jest ciepły i zachęcający.

Ten sam splendor można podziwiać w kopule ogrodu zimowego zaprojektowanej przez Gustave’a Eiffla, panoramicznych widokach z tarasu Le Vistamar czy rewitalizujących zabiegach dostępnych w Thermes Marins Monte-Carlo. To, co naprawdę czyni Hotel Hermitage Monte-Carlo wyjątkowym, to legendarne piwnice z winami pod ogrodami. Pierwotnie zbudowany w 1874 roku, niesamowity labirynt ma tytuł największego na świecie. Zostały one umiejętnie ukryte podczas II wojny światowej i zostały oficjalnie ponownie otwarte przez Winstona Churchilla w 1945 roku. Dziś służą jako miejsce delektowania się wzorowymi winami i dzielenia się wiedzą z innymi enofilami.

Hotel Hermitage Monte-Carlo to wirtualna oaza spokoju i schronienie dla najbardziej wymagających koneserów wina.

Budynek hotelu Hermitage Monte-CarloLobby hotelu Hermitage Monte-CarloCzerwona designerska sofa Hotel Hermitage Monte-CarloŻyrandol w holu hotelu Hermitage Monte-CarloAntresola hotelu Hermitage Monte-Carlo EiffelKryształowy bar w hotelu Hermitage Monte-CarloSala weselna hotelu Hermitage Monte-CarloSalon hotelu Hermitage Monte-CarloSchody hotelu Hermitage Monte-CarloKorytarz hotelu Hermitage Monte-CarloHotel Hermitage Monte-Carlo pokój z widokiem na morzeHotel Hermitage Monte-Carlo widok na morze z oknaPokój designerski hotelu Hermitage Monte-CarloHotel Hermitage Monte-Carlo pokój z balkonemHotel Hermitage Monte-Carlo apartament z balkonemHotel Hermitage Monte-Carlo prywatne jacuzzi na balkonieHotel Hermitage Monte-Carlo szklane schody w apartamencieApartament typu penthouse w hotelu Hermitage Monte-CarloHotel Hermitage Monte-Carlo z balkonem na ostatnim piętrzeJacuzzi na najwyższym piętrze hotelu Hermitage Monte-CarloJacuzzi w hotelu Hermitage Monte-CarloBalkon hotelu Hermitage Monte-CarloTaras jadalny hotelu Hermitage Monte-CarloHotel Hermitage Monte-Carlo z widokiem na port

https://www.youtube.com/watch?v=3E7b2BCCX0E

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector