Hotel Hacienda   Na Xamena

Położona na szczycie klifu z widokiem na wybrzeże Ibizy, ta prywatna posiadłość znajduje się podobno dwie godziny drogi od każdej europejskiej stolicy. Znajduje się w dziewiczym rezerwacie przyrody, który daje możliwość wypoczynku na łonie natury.

Bielone ściany są w tradycyjnym hiszpańskim stylu, a architektura delikatnie integruje się z gajami oliwnymi lokalnego krajobrazu; w oddali widać klify Na Xamena. Twój pokój wychodzi na turkusowe morze i jest spokojną kryjówką, ale tylko 20 minut od nocnego życia wyspy. Jeśli wybierzesz apartament, znajdziesz go wykuty w klifie z prywatnym jacuzzi, widokiem na zachód słońca i luksusową częścią dzienną.

Można zjeść w jednej z pięciu sal bankietowych, posiedzieć na tarasie i podziwiać panoramiczne widoki lub obejrzeć oryginalne przedstawienie w amfiteatrze pod gołym niebem. Zabiegi spa obejmują intensywną sesję hydroterapii Thalasso. Wszystkie restauracje serwują produkty ekologiczne uprawiane w ogródku kuchennym.

Hotel Hacienda Na Xamena na szczycie klifuHotel Hacienda Na XamenaPokój w hotelu Hacienda Na XamenaJacuzzi na dachu hotelu Hacienda Na XamenaRestauracja hotelu Hacienda Na XamenaSalon EdenuBasen hotelu Hacienda Na Xamena EdenBasen hotelu Hacienda Na XamenaWidoki na morze z basenuDziewczyna w basenie z niesamowitymi widokamiKaskadyamfiteatr

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector