Hotel   Habita

Ten hotel jest tak fajny, że wygląda jak kostka lodu. Zobacz, jak wydaje się unosić wokół łuski starego bloku mieszkalnego. Teraz oczywiście całkowicie odmłodzony. Wygląda tak, ponieważ jest owinięty matowym szkłem, aw nocy świeci jak latarnia.

Wnętrza urządzone są w stylu minimalistycznym i eleganckim, a każdy pokój ma prywatny taras i ozdobiony jest niestandardowymi elementami zaprojektowanymi przez TEN Arquitectos. Menu spa to kto jest kim z kluczowych zabiegów spa, które pokazują, że Habita ma więcej zobowiązań niż tylko projekt. Chyba najciekawszym zabiegiem jest „Masaż Diamentowych Kryształów”, który „przywraca równowagę i przepływ energii”. W barze z widokiem na panoramę i na tarasie przy basenie odbywają się imprezy z DJ-ami, które są kluczowym punktem w życiu towarzyskim Meksyku. Dostępny jest również apartament biznesowy i konferencyjny.

Lobby hotelu HabitaRestauracja Hotelu HabitaKominek hotelu HabitaPokój w hotelu HabitaProjekt pokoju Hotelu HabitaŁazienka hotelu HabitaBasen w hotelu HabitaBasen na dachu hotelu Habita

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector