Hotel Greif  

Ten 500-letni budynek był kiedyś własnością rodzin arystokratycznych, ale obecnie mieści się w nim designerski hotel. Ogromny projekt renowacji miał miejsce w 1993 roku, kiedy wiedeński architekt Boris Podrecca stworzył nowoczesny hotel obejmujący cztery stare domy.

Obecnie każdy z 33 pokoi został indywidualnie zaprojektowany przez współczesnego artystę przy użyciu własnych oryginalnych dzieł do dekoracji. Nie tylko to, ale także oryginały innych artystów (często tych, którzy mają wpływ na współczesnego praktyka) zdobią ściany, obok poezji Ezry Pounda. Hotelowy bar został zaprojektowany przez architekta Borisa Podrecca, który chciał stworzyć dla Państwa wrażenie „zawieszenia ze szklanką w dłoni, jak na chmurze”.

Kolację można zjeść w siostrzanym hotelu The Grief, Laurin, który znajduje się tuż za rogiem. Jest to jedna z najlepszych restauracji w Bolzano i mieści się w secesyjnym budynku. Hotel Laurin dysponuje własnym parkiem, aw lecie jest to miejsce na popołudniowe ciasta i herbatę.

hotelu GreifHistoryczny budynek hotelu GreifJadalnia hotelu GreifBar w hotelu GreifMinimalistyczny pokójPokój w hotelu GreifSypialnia hotelu GreifDekoracja nad łóżkoPokój z zabytkowymi meblami i fortepianemŁóżko w hotelu GreifSzary pokój hotelu GreifBasen w hotelu Greif

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector