Firefly   Luxury Suites

Firefly Ski Chalet to nie tylko miejsce do spania po jeździe na nartach w Zermatt Lodge — to czterogwiazdkowy hotel o nowoczesnej architekturze, doskonałych udogodnieniach i wspaniałej lokalizacji, która uzupełnia Twoje wrażenia z jazdy na nartach. Wszystkie 15 luksusowych apartamentów jest tematycznych i odzwierciedla jeden element zbieżny z koncepcją kolorystyczną.

Na przykład zestaw elementów Red Fire ma ciepłe kolory, podczas gdy zestaw Earth ma dominujące kolory brązowe. Element wodny jest szczególnie innowacyjny w łazienkach i zawiera granitową armaturę, ceramiczne blaty i żywe zapachy. Wystrój artystyczny jest jedną z najlepszych atrakcji Firefly Ski Chalet i jest niezwykle współczesny.

Istnieją również wspaniałe balkony z dużymi przesuwanymi drzwiami na całej długości ściany, z których roztacza się ładny widok na pobliski Zermatt Lodge. Ludzie przychodzą tu spać, ale to nie znaczy, że musisz cierpieć z powodu tanich noclegów w czasie przestoju. Odpoczywaj w dobrym stylu i komforcie, aby jutro cieszyć się kolejnym pełnym wrażeń dniem.

Widok na Hotel FireflySzwajcarski Chalet w AlpachDrewniane wnętrze hotelu FireflyBar w hotelu Firefly5 pokojowy apartamentPoddasze ze świetlikiemKuchnia na poddaszu ze świetlikiemWiniarnia hotelu FireflyKryty basen hotelu FireflySpa w hotelu FireflySauna hotelu FireflyTaras do opalania w Alpach

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector