Hotel   Endemico

Hotel Endemico to rustykalny ośrodek w winnym kraju Meksyku, położony na zboczu z widokiem na dolinę Valle de Guadalupe. „Endemico” to hiszpańskie słowo oznaczające „część środowiska”, dlatego każdy eko-kapsuła ma na celu pokazanie wiejskiego krajobrazu.

Okolica jest urocza wioską, pozostawiona sama sobie przez komercję, z ponad 60 tradycyjnymi winnicami w pobliżu. Koncepcja Endemico polegała na stworzeniu klimatu kempingu przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego luksusu. Te stojące na palach modernistyczne domki mają eleganckie łóżka, łazienki i tarasy. Zimą można ogrzać się przy zadaszonym palenisku, a następnie udać się do holu, aby popływać w basenie typu infinity lub jacuzzi.

Zjedz w ich meksykańskiej restauracji, która jest kierowana przez Tijuana Culinary Arts School. W uznaniu filozofii hotelu „nie pozostawiaj śladów”, na terenie posesji nie można wjeżdżać samochodami; zamiast tego możesz być przewożony przez hotelowe pojazdy terenowe. Jazda konna to świetny sposób, aby zobaczyć kwitnące krzewy i pustynną przyrodę tego regionu i jest popularnym zajęciem dla gości.

Kapsułki hotelowe Endemicohotelu EndemicoHotel Endemico nocąTaras hotelu Endemico z widokiem na okolicęWnętrze hotelu EndemicoPokój Hotelu EndemicoLobby hotelu EndemicoBar Hotelu EndemicoBasen hotelu EndemicoJacuzzi Hotelu EndemicoValle De Guadalupe Widok Z BasenówValle de Guadalupe Gwiaździste nocne niebo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector