Hotel Éclat   Beijing

Niezapomniane wesele nie odbywa się w tanim motelu, ale w luksusowym i egzotycznym hotelu z najnowocześniejszymi udogodnieniami. W szczególności jacuzzi w łazienkach, prywatne baseny w apartamentach i współczesna sztuka pekińska zdobiąca ściany. Nowoczesne udogodnienia obejmują szybkie Wi-Fi, fotele masujące Panasonic, oddzielny prysznic i wannę ze strumieniem deszczowym, zaawansowane systemy audio Bang & Olufsen oraz ogromne telewizory LCD 3D. W łazience jest nawet telewizor LCD do długich kąpieli z bąbelkami, podczas których potrzebujesz odwrócenia uwagi.

Jeśli chodzi o posiłki, możesz zdecydować się na całodobowe prywatne posiłki lub zjeść w Lobby Lounge lub Eclat Lounge na doskonałe przysmaki. Być może największą atrakcją jest ogromny kompleks handlowy Parkview Green FangCaoDi, w którym znajdują się marki odzieżowe, sklepy lifestylowe i pięciogwiazdkowe restauracje, które są interesujące dla nowożeńców. Istnieje ponad 100 pokoi do rezerwacji przez cały rok.

Wieża hotelu Éclat w PekinieRecepcja hotelu Éclat PekinLobby hotelu Éclat w PekinieProjekt wnętrz hotelu Éclat PekinHotel Éclat Pekin schodyPosiłki w hotelu Éclat PekinWidoki na Pekin z hotelu ÉclatApartament typu Deluxe LagoonHotel Éclat Pekin apartament z tarasemApartament typu Grand Deluxe w lagunieSzalony KapelusznikKlasyczny sportowy salonHotel Éclat Beijing prywatny basen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector