Hotel de Sal   Luna Salada

Boliwia ma jedne z największych i najbardziej wzniesionych solnisk na świecie. Nazwane Salar de Uyuni, znajdują się na wysokości 3658 m n.p.m. Skorupa solna obejmuje rozszerzony obszar 4085 mil kwadratowych. Wiele miast na tym obszarze ma specjalne tradycje i zwyczaje.

Tutaj materiały budowlane są trudne do zdobycia, ponieważ ciężki transport ma trudności z podróżowaniem przez chrupiący krajobraz. Tak więc od jakiegoś czasu miejscowi budują domy z cegieł z soli. Ściany i flety kominowe są zrobione z białej soli, podłoga jest zrobiona z soli kamiennej, a nawet wezgłowie twojego łóżka jest zrobione z soli.

Widoki są dość wyjątkowe; mile i mile białych równin i zachodu słońca malują to płótno krwistoczerwonymi i błyszczącymi żółciami. Otwarte ogniska ogrzewają pokoje zimą, a ponieważ większość lądu jest pokryta płytką wodą, transport do hotelu odbywa się na kanonierkach – wszyscy na pokład w godzinach wyjścia.

Panorama hotelu de Sal Luna SaladaWejście do budynku Hotel de Sal Luna SaladaOkna hotelu de Sal Luna SaladaWnętrze hotelu de Sal Luna SaladaSala Hotel de Sal Luna SaladaSalon sałatkowy hotelu de Sal LunaŚciany z cegły solnej hotelu de Sal Luna SaladaKominek Hotel de Sal Luna SaladaRestauracja Hotel de Sal Luna SaladaŚniadanie Hotel de Sal Luna SałatkaKorytarz hotelu de Sal Luna SaladaSypialnia Hotel de Sal Luna SaladaPokój Hotel de Sal Luna Salada z widokiem na słone jezioroHotel de Sal Luna Salada pokój typu deluxeJacuzzi Hotel de Sal Luna SaladaJoga słonego jeziora

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector