Hotel   de Glace

Niezwykłe? Tak. Jedyny w swoim rodzaju? Możliwie. Większość hoteli jest zrobiona z cegieł i cementu lub betonu i stali, ten jest zrobiony z lodu i śniegu. Wykwalifikowani rzemieślnicy lodu (a może powinni to być icetisans?) każdej zimy budują hotel nieco inaczej za każdym razem. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, aby im pomóc, zgłoś się online! Jeśli chcesz zaprojektować pokój całkowicie z lodu i śniegu, możesz wziąć udział w ich corocznym konkursie, ale musisz być z Quebec University, aby to zrobić. A jeśli wygrasz, możesz zobaczyć, jak Twój pomysł zostanie włączony do ostatecznego projektu, gdy hotel zostanie wybudowany jesienią na grudniowe otwarcie.

W 2012 roku w hotelu była zjeżdżalnia lodowa dla tych, którzy nie boją się zmarzniętych tyłków, bar i restauracja oraz zapierająca dech w piersiach lodowa kaplica. W zewnętrznej saunie i łaźniach masz wrażenie, że złapałeś płatek śniegu na języku, podczas gdy para unosi się z podgrzanej wody. Twój pokój jest zbudowany w całości z lodu. Niektóre pokoje są poniżej zera i tam wtulasz się w swój specjalny nordycki śpiwór. W innych pokojach znajduje się wolnostojący kominek, przy którym z uśmiechem zauważysz, że nawet twój kieliszek do szampana jest wykonany z lodu.

Budynki z loduWejście do lodowego budynkuŚnieżny lodowy budynekDrzwi do struktury loduOgień i lódbar lodowyPicie w lodowym barzeLodowa imprezaLudzie w lodowym barzeZjeżdżalnia lodowaZimno i kominekSala lodowa z kominkiemNapój przy kominkuRóżowy pokój lodowyPokój lodowy z podwójnym łóżkiemPokój z niebieskim lodemSpać w lodowej saliLodowaty pokójKominek i ludzie śpiący w lodowniSpać w lodowej saliZimowe JakuzziZewnętrzna część lodowej kaplicyLodowa kaplicaWnętrze lodowej kaplicyLodowa kaplicaJak buduje się konstrukcje lodowe

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector