Hotel   Daniel

Minimalizm i styl wraz z luksusem i prostotą to cechy charakterystyczne wiedeńskiego Hotelu Daniel Vienna. Hotel jest stosunkowo nowy, ale zapewnia swoim gościom niesamowite wrażenia od czasu jego otwarcia w ’11 roku.

Budynek hotelu został wybrany ze względu na jego wartość historyczną oraz fakt, że był to pierwszy budynek „ściany osłonowej” w Austrii. Został zaprojektowany w 1962 roku przez Georga Lipperta, wizjonera w świecie architektury, i jest centralnie położony, co ułatwia zwiedzanie pobliskich zabytków.

Oprócz gustownie urządzonych pokoi z nowoczesnymi udogodnieniami, hotel oferuje również wyjątkowe eksponaty sztuki, w tym „łódź” ​​zawieszoną na zewnątrz siódmego piętra budynku. W ogrodzie znajdują się miejsca do siedzenia, gdzie można delektować się poczęstunkiem i podziwiać ich pszczoły. TAK! PSZCZOŁY! Hodują pszczoły do ​​produkcji miodu dla hotelu. Hotel Daniel kładzie również duży nacisk na zapewnienie swoim pszczołom wystarczającej ilości zieleni i kwiatów, dzięki czemu mają kwitnący ogród miejski. W tym ogrodzie uprawiają takie rzeczy jak pomidory, ogórki, dynie, zioła i winorośle „Blue Wildbach” w egipskiej koniczynie rosnącej w ogrodzie między innymi.

Z hotelu możesz odebrać CityFlip, ich własnego poręcznego towarzysza do zwiedzania Wiednia, który zabierze Cię do wielu nieznanych i wyjątkowych miejsc w całym mieście. Dzięki temu Twoje kulinarne, turystyczne i przygodowe doświadczenia w Wiedniu będą o wiele bardziej niezapomniane.

Hotel Daniel Wiedeń na zewnątrzZameldowanie w hotelu Daniel WiedeńSklep Hotelu Daniel WiedeńPiekarnia w hotelu Daniel ViennaLobby piekarniPokój BelwederPokój panoramiczny

Miejskie ogrodnictwo

Miejskie ogrodnictwo hotelu Daniel ViennaZwiastun hotelu Daniel ViennaDrzwi do przyczepy hotelu Daniel ViennaPokój w przyczepie hotelu Daniel Vienna

Domowy miód

Hodowla pszczół na dachu hotelu Daniel ViennaTopniejący jacht na dachu hotelu Daniel Vienna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector