Hotel Daniel   Graz

W Grazu znajduje się Hotel Daniel, który oferuje luksus i prostotę. Ich celem jest zapewnienie więcej niż wszystkiego, czego potrzebujesz w każdym ze 107 pokoi, ale tym, do którego należy się udać, jest pokój na dachu Loftcube pokazany poniżej. Oferuje 360 ​​stopni zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na miasto. Hotel Daniel Graz jest nie tylko pierwszym na świecie hotelem z LoftCube na dachu, ale także pierwszą „stałą” instalacją LoftCube na dachu autorstwa niemieckiego projektanta Wernera Aisslingera. Będziesz się świetnie bawić, korzystając ze wszystkich funkcji tego wyjątkowego loftu: prysznica ze strumieniem deszczowym, łóżka XXL, części wypoczynkowej, a nawet tarasu słonecznego.

Hotel kładzie nacisk na obsługę klienta, a personel jest dobrze zorientowany we wszystkim, co dotyczy Grazu. Pamiętaj, aby poprosić o porady na temat rzeczy do zrobienia, miejsc do zobaczenia i poprosić o wszystko, czego potrzebujesz podczas pobytu. Po śniadaniu na idyllicznym tarasie hotelowym hotel oferuje również wypożyczalnię skuterów Vespa i rowery elektryczne, na których można zwiedzać zabytkowe Stare Miasto i Kunsthaus. Jeśli wolisz coś bardziej stabilnego, chroniącego przed słońcem, możesz również wypożyczyć oryginalne Piaggio Ape Calessinos.

Z hotelu można wybrać się na pieszą wycieczkę po całym mieście, aby zobaczyć klasyczną architekturę, muzea, kościoły i inne zabytki. Jeśli interesują Cię zabytkowe pałace i kościoły, koniecznie odwiedź Altstadt von Graz, Schloss Eggenberg i Universalmuseum Joanneum.

Loftcube na dachu hotelu Daniel GrazHotel Daniel Graz LoftcubeHotel Daniel Graz Loftcube na dachuWejście do hotelu Daniel Graz LoftcubeSalon hotelu Daniel Graz LoftcubeKącik relaksacyjny hotelu Daniel Graz LoftcubeHotel Daniel Graz Loftcube sypialniaPanorama hotelu Daniel Graz LoftcubeŚniadanie w hotelu Daniel GrazLobby hotelu Daniel GrazFasada budynku hotelu Daniel GrazPiaggio Ape Calessinos

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector