Hotel   Condesa DF

Ten hotel mieści się we francuskim neoklasycystycznym domu, odnowionym z dbałością o szczegóły, dzięki którym właściciele, Grupo Habita, są znani na całym świecie. Hotel ten położony jest przy wysadzanej drzewami ulicy w modnej artystycznej dzielnicy Meksyku, La Condesa, pomiędzy barem sushi na dachu a klubem tanecznym w piwnicy. Możesz więc tańczyć do 3 nad ranem, a potem obudzić się z regenerującym koktajlem dostarczonym do pokoju.

Paryska projektantka wnętrz, India Mahdavi była odpowiedzialna za malownicze wnętrza, które możecie zobaczyć na tych zdjęciach. Na wewnętrznym dziedzińcu serwowane są smaczne dania kuchni meksykańskiej i kawa. Twój pokój ma zapierający dech w piersiach wysoki sufit, rzemieślniczy dywan, wezgłowie z orzecha włoskiego, stację dokującą do iPoda i telewizor z ekranem tak płaskim, że można by przesunąć go po jeziorze. Jeśli pragniesz ciszy i spokoju, zamknij dwie pary drzwi i okiennice i zamów chwilę, zanim zacznie się ekscytujący wieczór.

Hotel Condesa DF na zewnątrz i zabytkowy samochódSalon Condesa DFMeble Condesa DFSala śniadaniowa Condesa DFRestauracja Condesa DFbuduarapartament narożnyStacja dokująca do iPoda w hotelu Condesa DFŁazienka Condesa DFłazienkaPokój Condesa DFBudynek Condesa DFTaras na dachu Condesa DFDach Condesa DFtarashammam

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector