Hotel Caruso   Amalfi Coast

Ten oryginalny XI-wieczny pałac stał się hotelem „Pensione Belvedere” w 1893 roku i przez lata przyciągał luminarzy, takich jak Jackie Onassis i Virginia Wolf. Obecnie zarządzany przez grupę luksusowych hoteli, Belmond, pałac w obecnym wcieleniu szczyci się przylegającym do klifu basenem typu infinity, który pozwala pływać w słodkiej wodzie, ciesząc się oszałamiająco pięknym widokiem.

Wyskocz i zjedz jedną z ich słynnych pizz prosto z pieca opalanego drewnem, a potem poleniuchuj na uroczej kanapie. Twój pokój lub apartament znajduje się pośród kamiennych łuków pokrytych freskami, takich jak średniowieczne księżniczki, ale nawet one nie miały prywatnego jacuzzi w marmurowej łazience. Ciesz się rozległym balkonem lub prywatnym ogrodem, w którym unosi się zapach lokalnych gajów cytrynowych.

Każdego ranka można wybrać się na rejs hotelową drewnianą łodzią wzdłuż brzegu, a następnie wskoczyć do orzeźwiającego morza lub zwiedzić urzekające wybrzeże w zaciszu hotelowego kabrioletu Rolls-Royce. Spa oferuje rozległe zabiegi z użyciem najbardziej aromatycznych olejków eterycznych. W takim razie wspaniały luksus dookoła.

Budynek hotelu Caruso BelvedereHotel Caruso i tarasZabytkowy samochód w hotelu CarusoWidoki z okna Hotelu CarusoLobby hotelu CarusoBar w hotelu CarusoBar z widokiemSalon hotelu CarusoHistoryczne wnętrza hotelu CarusoApartament hotelu CarusoSypialnia hotelu CarusoPokój w hotelu Caruso z widokiem na morzeTaras hotelu CarusoStoły hotelowe CarusoKolacja na tarasieWyżywienie z zapierającymi dech w piersiach widokamiTaras hotelu Caruso z widokiem na morzeHotel Caruso do opalaniaMasaż w hotelu CarusoBasen bez krawędzi w hotelu CarusoDziewczyna na skraju basenu bez krawędziOgród hotelu CarusoNocne widoki hotelu CarusoRavello

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector