Hotel   Caesar Augustus

Położony na szczycie klifu, 1000 metrów nad poziomem morza, hotel ten oferuje wspaniałe widoki na Zatokę Neapolitańską i bogatą historię. Niegdyś dom rosyjskiego księcia na wygnaniu, ta wspaniała posiadłość położona jest w scenerii obejmującej Wezuwiusz i Sorrento Ischia.

Wybierz apartament z niezrównanym widokiem na morze, marmurową łazienką, jacuzzi i prywatnym ogrodem. Basen z regulowaną temperaturą pozwala pływać i patrzeć na morze i niebo. Usiądź na wygodnej sofie na tarasie ogrzewanym kominkiem w chłodniejszych miesiącach. W pobliżu znajdują się korty tenisowe i codzienne wycieczki łodzią po błękitnej wyspie.

Znajdź wellness spa wśród winnic i ambrozjalnych gajów cytrynowych. Można tam poddać się rozmaitym zabiegom, pójść na siłownię lub skorzystać z łaźni tureckiej. Restauracja serwuje świeże dania kuchni śródziemnomorskiej, które pochodzą z hotelowego ogródka, dżemy śniadaniowe są domowej roboty, a cytryny pochodzą z hotelowych gajów.

Hotel Cezar AugustWidok z tarasu w nocyHotel Caesar Augustus SuiteLobby hotelu Caesar AugustusPokój w hotelu Cezar AugustMasażZaprojektuj kanapkę z tuńczykiemLuksusowa kąpielHotel Caesar Augustus prywatny balkonPosiłek na tarasieBasen hotelu Caesar AugustusZnak odnowy biologicznej i widok na morzePomnik Cezara Augusta

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector