Hotel   Brunelleschi

Hotel Brunelleschi to kolejna wspaniała opcja zakwaterowania we Florencji we Włoszech. W hotelu znajduje się odrestaurowana bizantyjska wieża (Torre La Pagliazza, dawne więzienie) i średniowieczny kościół z malowniczym widokiem na legendarną florencką katedrę. Hotel szczyci się swoją zdolnością do zapewnienia doskonałości usług i udogodnień.

Wszystkie pokoje w hotelu Brunelleschi szczycą się pieczołowicie odrestaurowanym parkietem, klimatyzacją, sejfem, 42-calowym telewizorem LCD, prywatną łazienką i luksusowymi kosmetykami marki Maison Dr. Vranjes. Hotele oferują usługę sprzątania i ścielenia łóżek dwa razy dziennie, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, obsługę pokoju oraz wybór lokalnych i międzynarodowych gazet.

Hotel oferuje wspaniałe posiłki i napoje dla gości w Osteria Della Pagliazza i barze Tower. Jeśli masz bardziej wyrafinowane podniebienie, możesz również oddać się degustacji wina z doświadczonym i wykwalifikowanym sommelierem. Możesz także spędzić dzień ćwicząc w nowoczesnym centrum fitness lub poznać historię hotelu, odwiedzając znajdujące się na miejscu prywatne muzeum. W duchu wzorowej obsługi i luksusu hotel oferuje usługi odbioru z lotniska, usługi limuzyny z szoferem w mieście, osobistego klienta, całodobową obsługę pokoju i najwyższej klasy siłownię techno.

Możesz spędzić dzień na zwiedzaniu okolicy hotelu na piechotę i poznawaniu włoskiej kultury i kuchni w wielu restauracjach, barach, muzeach, galeriach i wielu innych miejscach. Krótki spacer dzieli hotel od dworca kolejowego Santa Maria Novella, z którego można dojechać do całych Włoch.

Widok zewnętrzny hotelu BrunelleschiRestauracja Dehor Osteria della PagliazzaRecepcja hotelu BrunelleschiSalon relaksacyjny hotelu BrunelleschiRestauracja Santa ElisabettaSalon Pagliazza Tower SuiteSypialnia Pagliazza Tower SuiteSypialnia w apartamencie DuomoDeluxe z bocznym widokiem na Duomo i CampanileBIS Deluxe Executive PanoramaLuksusowy pokójApartament przy basenie nocąApartament przy basenie nocą z jacuzziTaras na dachu hotelu Brunelleschi z romantyczną parą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector