Hotel   Brosundet

Designerski hotel butikowy Brosundet położony jest tuż nad wodami portowego miasta Ålesund. Snøhetta po mistrzowsku zaprojektował wnętrze hotelu Brosundet. Magazyn w stylu Art Nouveau oferuje 47 indywidualnie zaprojektowanych pokoi. Posiadają oryginalne drewniane podłogi i panele, odsłoniętą cegłę; niektóre mają nawet widok na morze. Mówiąc o widokach na morze, 47. pokój znajduje się na zewnątrz głównego budynku w latarni morskiej. Możesz sprawdzić nasz osobny artykuł o Molja Lighthouse.

Ponieważ Hotel Brosundet leży dosłownie nad Morzem Północnym, w znajdującej się na miejscu restauracji Maki można spodziewać się niesamowitych owoców morza. Oferuje dania do wyboru z karty, przygotowywane ze świeżo złowionych ryb i lokalnych składników.

Bajkowe Ålesund w Norwegii jest warte odwiedzenia, a ten portowy hotel sprawi, że trudno będzie zapomnieć o tej wycieczce.

Hotel Brosundet w porcie AlesundHotel Brosundet nocąRestauracja MakSalon oświetlony kominkiem w hotelu BrosundetJadalnia hotelu BrosundetSalon hotelu Brosundet z drewnianymi belkami stropowymiSypialnia hotelu BrosundetPokój w hotelu Brosundet z drewnianymi belkami stropowymiŁóżko w hotelu BrosundetPort Alesund z historycznymi budynkami

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector