nhow Brussels   Bloom

Artystyczna ekspresja i kreatywny styl życia to główne cechy Hotelu Bloom. Zainspirowany bogatą historią Brukseli i zmieniającą się osobowością, Hotel Bloom próbuje uchwycić artystyczne serce miasta poprzez prace lokalnych artystów.

Mając to na uwadze, pierwotni projektanci zaprosili kilkoro młodych ludzi z całego miasta do stworzenia unikalnego motywu dla wszystkich 287 pokoi w oparciu o ich interpretację słowa „rozkwit”. Rezultatem był wgląd w świat europejskiej sceny sztuki współczesnej poprzez freski w całym hotelu. Możesz przeglądać różnych artystów i murale online, aby wybrać ręcznie malowany fresk, który najlepiej pasuje do Twojego gustu i osobowości. Każdy pokój ma otwarty i przestronny plan, aby stworzyć lekką, komfortową atmosferę, która dodaje energii i inspiruje gości. Istnieje wiele opcji pokoi, w tym cztery lofty, które oferują dużo miejsca.

Do ożywienia przestrzeni publicznej zaproszono także studentów kierunków artystycznych i znanych artystów ulicznych. Idąc o krok dalej po cięciach budżetowych na kulturę, Hotel Bloom zainicjował program rezydencji artystycznych. Co miesiąc jednemu artyście, kuratorowi lub galerii oferowana jest przestrzeń do życia i pracy, a także wsparcie wydarzeń w celu wystawienia ich prac w hotelowej przestrzeni artystycznej.

Sąsiadujący z ogrodem botanicznym hotel Bloom stanowi idealne tło dla miłośników sztuki i romantyków. Bliskość stacji metra i wewnętrznej obwodnicy umożliwia gościom odkrywanie licznych brukselskich muzeów, galerii i atrakcji historycznych. Współczesny design i nowoczesne luksusy to doskonałe wprowadzenie do ogromnego dziedzictwa kulturowego miasta.

Lobby hotelu BLOOMRestauracja SmoodS w Hotelu BLOOMRestauracja OO w Hotelu BLOOMOO BufetPomarańczowy VW Bus w Hotelu BLOOM!VW Bus używany jako taca na żywnośćHotel BLOOM Pokój XLPokój hotelowy BLOOM z łóżkiem typu king-sizePokój w hotelu BLOOMProjekt fresku ściennego hotelu BLOOMSiłownia hotelu BLOOM

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector